Pomoc u vezi word-a?

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by _domaci_rap_, Apr 11, 2006.

  1. _domaci_rap_

    _domaci_rap_ Novi član

    E ovako imam jedan problem, kreno sam nesto raditi (u wor-u) iz fizike i sada trebam napisati razlomak al neam pojma kako to ide? Pomozite THX unaprijed
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Instaliraj dodatak Microsoft Equatinos. Ubaci cd sa office-om i dodaj to na postojecu instalaciju. I s tim radis. Pojavi ti se ikonica u vrhu prozora.
     
  3. NeXs

    NeXs Novi član

    treba ti equation editor, al se ne sjecam kako ga instaliras, vjerovatno kao i sve ostali dodatne stvari u office-u (kroz isti setup).... probaj ukucati equation u help, trebalo bi nesta pisati
     
  4. _domaci_rap_

    _domaci_rap_ Novi član

    gdje to nadjem? nema?
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ubacis cd, i kako NeXs rece, instaliras to kao dodatak.

    Ne sjecam se tacno jer sam odavno presao na open office. Uglavnom moras imati cd.
     
  6. NeXs

    NeXs Novi član

    kod mene office 12 beta pa ni nalik na taj sto ti koristis....inace bih ti rek'o gdje se tacno nalazi o_O

    otprilike bi trebao ubaciti cd office-a, pokrenuti setup, i mescini 2003ka ti nudi simple instalaciju i advance, gdje mozes birati sta da instalira...e sad dal se zove custom, il advanced...morat ces prosnjuhati sam
    trebalo bi izgledati kao lista sa office aplikacijama sa malim plusicima pored, kllikaj plusice pod microsoft word ili microsoft tools...negdje tu bi trebao biti microsoft equations kraj kojeg ces moci staviti kvaku,...zvekni next...n thats it folks....

    (otprilike o_O)
     
  7. GV

    GV Komšija

    ad/remove->office->change-> ad or remove features->choose advance customization-> office tools->equation editor->update (ovako u ofisu 2003 a i ostali su isti ili jako slični, prethodno stavi cd)
     
  8. Neso

    Neso Komšija

    Ma kakav CD imas sve u office-u.Samo ides desni klik gore pored helpa i onda customize.Nakoon toga ti se pojavi customize prozor.Ti ides na comands pa na insert dole u categories u podmeniju i tu ces pri dnu naci microsoft equation.Samo da dovuces na traku alata i to je to :D
     
  9. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Pa ja ako ima instaliran Microsoft Equations. :mrgreen:
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    Ja kad sam instalirao word dobio sam ga.To je bila obicna default instalacija.Nista naknadno nisam dodavao.Al eto probaj :wink:
     
  11. Nuno_Gomes

    Nuno_Gomes Aktivista

    neso dobro kaze, u mene je isto doslo...