Youtube (JUBITO) fetiš

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Oct 30, 2006.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Meni je strašan onaj željeznički most sa Kamberovića polja do željezničke stanice, a metalni je i 10 puta kraći, pretrnem sav dok ga pređem :D
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Odrastao sam u blatuši pa sam x puta presao preko njega. Najveci je fazon kada naleti voz.. hebo ono ispod tebe.. haha.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Neki dan vozim bajk i ide u suset jedna cura, zabila tako glavu u telefon. Doslovno sam stao da vidim hoceli me primjetiti i gotovo se zabila u mene.

    Sreca nemam takvih mentola u drustvu mada vidim i da moja generacija izadje tako na "kafu" i onda sjedi i drka fejsbuk.
     
  5. anel007

    anel007 Komšija

    ja ne volim ni na poruke odgovarati kad izadjem a kamo li da handrim fb, ali neku noc bio sa djevojkom na ilidzi i kad sam kod nekih hanuma na stolu vidio punjac onako u kompletu rekao sam da polako ovo sve ode u neku stvar...zato sam ja kod sebe stavio blokiranje wirelessa preko mac adrese a ukinuo sifru pa nek se kace do mile volje :smt003 :smt003
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Gledao ovo jucer, tamo nebih nikada imao auto, najbolje nabaviti helikopter. :)
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma


    Cijeli kanal im je ekstra :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobri su..

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Extra spot! Al ukradose muziku od Real Slim Shadya ?
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa to je poenta
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Jes' dok Interscope ne kaze da krse autorska prava i banuju im pjesmu..
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Misliš "Without Me". Neko kaze i da su kopirali Technologic ali sve te pjesme imaju samo zajednicki bit koji je porpilicno jednostavan i koji dubioza dosta dugo koristi dok se u ostalom dosta razlikukuju tako da imho meni ne izgleda namjerna kopija. Samo ima dosta sličnosti. Main melodija nije ni iz jedne od te dvije pjesme.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Yep, Without Me je melodija. S obzirom da su na naslovnoj TPBa, pogledi na YT ce otici u nebo, pa su mozda trebali ici full na originalnost. Al kao sto kolega rece,mozda je i namjerno ukradeno radi same tematike pjesme.
     
  16. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Malo drskosti nije na odmet :smt003

    A i ako ih banuju jos ce vise povecati publicitet, u danasnjem vaktu skandalom postajes poznat :wink:
     
  17. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    "These guys camp out on Mulholland Drive in Los Angeles filming all the people who crash their cars trying to speed around that corner."

    Sta reci