promjena grafe?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by OmChO, May 8, 2006.

  1. OmChO

    OmChO Aktivista

    neki ce rec dosadan ali hebiga mustdo.......
    dakle konto sam utalit moju grafu 6800le za jedno 200km tako nes.....i uzet novu...dakle preporuke...po meni najjaca 7600gs 256 mp point of viewova 333km sa porezom extra cijena....eto postajte pci-ex je platforma...
     
  2. Ante

    Ante Aktivista

    mislim da ce se stim svi slozit...
     
  3. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Nemožeš promašiti..sa tom kartom...samo možda da dobaciš koju markizu pa da uzmeš 7600gt...ta bi ti još bolja bila..ili evetualno ako si pristalica atija..pa da uletiš u x1800gto...isto jako dobra karta...razlika u sabirnicama...ati 256ddr3 sa 256 bita u odnosu na nvidiu...sa 256ddr3 i 128 bita...
     
  4. Ante

    Ante Aktivista

    ma kakvi 1800GTO... skuplji 400-500kn a 7600GT bolji...
    stvarno neznam sto su mu nabili tolku cijenu....
     
  5. Ace_

    Ace_ Aktivista

    rekli su da ce pojeftiniti ATI-jeve kartice X1800 serije, jer se slabo prodaju
     
  6. OmChO

    OmChO Aktivista

    ovak licno vise gotivim nvidiu a nekako 7600gt puino skuplja ova 3 glave ona 5 i vise....
     
  7. Ante

    Ante Aktivista

  8. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    ako te dobro kontam, prodajes 6800le za 200KM.Jesam li u pravu?
     
  9. Ace_

    Ace_ Aktivista

    kod nas je ATI abnormalno jeftin, ma uzmi ATI, to su ionako obje masine kartice, nijanse odluciju, ja bi ATI uzo
     
  10. PROOF

    PROOF Aktivista

    I ja se to isto pitam ako prodajes haj samo reci koliko je stara!
     
  11. OmChO

    OmChO Aktivista

    nevidim koji je problem mislim......da prodajem je pci-e je platforma nema joj ni godina.....
     
  12. PROOF

    PROOF Aktivista

    Nista od mene mislio sam da je u pitanju AGP! :cry: :wink:
     
  13. OmChO

    OmChO Aktivista

    he jebiga da je agp platforma mogo bi je otkljucat na 6800g i ne bi je dao mami kamoli nekom drugom ^^
     
  14. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    ATI je i moj izbor a neces pogrijesit u svakom slucaju ...
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja jutros dao Xpert Vision ATI 9800pro 128MB 128bit za Gainward 5900XT Golden Sample 128MB 256bit :D hebo ati :D
     
  16. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    ma i ja dobi x800 gto ... ma mete braco