VPN server pomoc

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by zdici, Jan 15, 2019.

  1. zdici

    zdici Aktivista

    Zdravo !
    imam jedan VPN server na koji se firma konektuje svaki dan otvori se web stranica i treba svaki dan unositi user name i password postoji li kakvo rjesenje da modem ili sta vec drugo pamti tu prijavu svaki dan na toj stranici da ne moram stalno unositi u logovati se. Hvala
     
  2. heroic

    heroic Komšija

    Sta koristite da se konektujete na VPN? koji client?
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Zavisi od VPN klijenta do klijenta. Vecina nema opciju za automatski login, osim ako nije s2s vpn ili allways on.
    Barem nista na enterprise nivou.

    /Mirza
     
  4. zdici

    zdici Aktivista

    Koristim web stranicu na kojoj moram ukucati svaki put korisnicko ime i lozinku da bi isao na drugu stranicu na kojoj mi pamti user i password. Dupla zastita..da mi je makar na prvoj stranici srediti da zapamti to da je uvijek logovan na taj VPN server
     
  5. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    a Chrome autofill?
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Neke stranice su isprogramirane da ne pustaju browser da pamti user/pass.
     
  7. zdici

    zdici Aktivista

    Autofill probao ne pomaze nazalost :(
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Ako sajt zabranjuje auto fill onda se chrome nece ponudit da snimi ali ima ekstenzija koja to dozvoljava, tj odradis force save. Ne znam sad napamet ime ali googlaj :)

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  9. koni

    koni Novi član

    Mozda kreirati neki batch file da odradi sve to ili neka python/selenium scripta?
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    @koni
    Pogledaj datume zadnjeg posta na teme na koje odgovaras...sve je ovo neaktivno godinama :D