msn sharing folders

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by PSYCHONAUTS, Aug 10, 2006.

  1. PSYCHONAUTS

    PSYCHONAUTS Novi član

    Imam live msn 8.0.
    Dok se ne logujem imam u tools-options sharing folders.
    Kada odradim sign in to vise ne postoji.
    Kako to :?


    Znaci kad dignem Messenger i odem na tools-options tamo se nalazi sharing folders .Posto su unutar njega opcije sive a ne crne, nemogu nista ukljuciti .Kada otvorim svoj email u tom istom tool-options, serovani folder vise ne postoji.
     
  2. PSYCHONAUTS

    PSYCHONAUTS Novi član

    Pa dajte ljudi ,ima li ko da odgovori.
    U cemu je problem sa tim msn serovanim folderom? :cry:
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    I kod mene je ista stvar sve je zatamnjeno i nista ne mogu uradit po tom pitanju :) eto da te utjesim hehe
     
  4. PSYCHONAUTS

    PSYCHONAUTS Novi član

    :) Bar nisam jedina. Valjda ce nam neko reci u cemu je fol.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    to je meni radilo dok je bio beta :D a sad vala nisam ni gledao... bas cu kad dodjem kuci pogledati :) a i pokusaj malo proguglati :)
     
  6. PSYCHONAUTS

    PSYCHONAUTS Novi član

    Nesto se nesjecam je li bilo toga dok sam imala betu .Proguglala sam i isla na troubleshoot opciju tog share foldera ,provjeravala sve sto pise da moze biti problem i nista. Nemam ni one ikonice sa lijeve strane offline i online liste, dok neki imaju-povremeno. :cry:
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    evo i meni ne radi :) gledao sam sinoc.. a 100% mi je radilo dok je bio beta...
     
  8. PSYCHONAUTS

    PSYCHONAUTS Novi član

    Izgleda da smo ugrozeni :x ispade beta bolja samo da nema onoliko bugova :arrow: morat cu to nekako srediti bas zato sto se neda. :wink: