P: LENOVO IdeaPad Gaming 3 15ACH6

Discussion in 'Računari i komponente' started by BiceBolje, Dec 20, 2023.

  1. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Na prodaju LENOVO IdeaPad Gaming 3 15ACH6 (82K200N6PB)

    Kupac ga koristio 1 dan, i odlučio da želi 17.3" laptop, mi smo izašli u susret. Dakle, praktično nov, ali ipak otvaran.

    Specifikacije: AMD Ryzen 5 5600H, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Nvidia GeForce RTX 3050 4GB, 15.6" 1920 x 1080@60Hz display, optički uređaj: Ne, LAN, WiFi 6, Webcam, 1xHDMI, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, Combo headphone/mic port, DC-in jack, Težina: 2.25kg, Boja: Crna, FreeDos

    1580 KM sa PDV
    Fiskalni račun, 2 godine garancija
     
    Last edited: Jan 8, 2024
  2. Filozof

    Filozof Aktivista

    a koja je inace cijena? mislim kakav je rabat za taj jedan dan, isplatil se? :D
     
  3. nivla

    nivla Komšija

    ja bih stavio link na tacan model jer ima “isti” laptop sa losijim dispejom ili grafickom ili cega sve nema u varijantama od 1500 do 2300, pa bi bilo dobro referentni broj ili service tag da stavi, da znamo tacno koji je model
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Oprostite, PN je 82K200N6PB

    Koju najnižu cijenu nađete na internetu šaljite, ide na nju popust + jeftina torba + jeftini bežični miš :D

    Laptop stvarno nije bio u funkciji duže od jednog dana.
     
  5. nivla

    nivla Komšija

    1650 12 mjeseci garancije netdoo zenica, nije naglaseno jel displej 165hz pa eto nek ti bude orjentir da moze za tu cijenu koju si napisao otic uz te fodatke i dodatnih 12 mjeseci garancije
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Cijena je 1580 KM sa PDV
     
  7. selvin

    selvin Moderator

  8. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Također, nudim i važeći Windows 11 key! Ne morate kupovati na nesigurnim stranicama, zaštite sebe i najmilije od virusa i neželjenog softvera! :D
     
    Last edited: Jan 8, 2024
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Uzeo sam nedavno ovaj model, prezadovoljan. Neće se pokajati ko god da uzme.

    Cijena je više nego korektna uz poklon koji daje.
     
    BiceBolje likes this.
  10. Filozof

    Filozof Aktivista

    Kolega trazi sebi lapas, budzet mu je 1500KM, ako hoces mogu vas povezati pa se probajte dogovoriti
     
  11. nivla

    nivla Komšija

    cijena je prekorektna jer 165hz i 300nit displej ima bolje karakteristike od ovog 120hz i 250nit, to povecava cijenu laptopa solidno

    i dobije i windows licencu(nije da je to u bih na cijeni, ali bolje cim ne moras platit dodatno licencu)
     
  12. iPlay

    iPlay Komšija

    Isto jako bitna razlika je sRGB 100%!
     
  13. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Apsolutno! Za pravo gaming iskustvo, vi kao Gamer želite vidjeti vašeg protivnika prvo! Iskusite ultimativno lag-free iskustvo! Dominiraj bojnim poljem!!!!!!1 :D
     
  14. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ispostavilo se da sam grdno pogriješio.

    Nije 165 Hz, nije ni 144... a nije bogme ni 120. Nego 60 Hz!

    Pogrešno sam uveo u softver ovaj laptop, i tako prenio i vama. Oprostite.

    Nova cijena 1330 KM.
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Edituj prvi post i tu ispravi krive specifikacije...jer nece svako listati do kraja teme da vidi ovaj post :D