6630 belaj sa memorijskom

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by OmChO, Sep 13, 2006.

  1. OmChO

    OmChO Aktivista

    eee imam jedan problem naime nabavio sam polovan 6630 dobar onak ali nije imo karticu inace u njeg ide mmc rs ajd nabavim j 256 mb ubacim ali je ne cita imal ko ideju sta bi moglo bit ili tak nesh please help...
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    6630 radi iskljucivo sa dual voltage karticama koliko znam, pa ako ta tvoja nije tog tipa, nista od toga. :|
    Ili probaj je na kompu formatirati u FAT sistemu pa probaj opet...
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma garant nije DV. ja sam svoju nabavio iz UK :D jer tada je nije bilo nigdje kod nas.. tj bila u genelecu al zara skupa...

    sad rahat sa 1GB :D
     
  4. OmChO

    OmChO Aktivista

    cek cek sta je dual voltage? i kak da je je format na kompu kad je uopste ne cita gdje ima tih sa dv?
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    zbavi negdje usb card reader pa probaj...
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Moras RS MMC karticu, ali mislim da ako je već uspio ubaciti karticu u telefon onda i ima RS MMC, jedino mu je možda u kartici problem. A tih kartica imas na genelec.ba, sad su jeftinije kao nikada prije :mrgreen:

    edit: sad je spala cijena kartica, pa je tako sada kartica od gigu 50 KM umjesto 57, a prošle godine sam ja platio 45KM karticu od 256 a sada za te pare mogu uzeti ovu od gigu :)
     
  7. OmChO

    OmChO Aktivista

    ee ljudi skonto sam da mi je bilo do kartice 256 kingmak mmc rs nesh nece ovu da cia sad pitanje daa li mozda mora biti samo dual voltage ili ova 6630 ne moze procitati 256 mb memorije?moze 64 one izvorne jbga....
     
  8. OmChO

    OmChO Aktivista

    please iko bitno je jako
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    mora biti MMC RS DV ili Mobile MMC da radi na 3 i 1.8V tako nekako da bi radila u 6630... znaci MORA BITI DUAL VOLTAGE i cita preko 256MB (pa ja imam 1GB :S )
     
  10. OmChO

    OmChO Aktivista

    aha ok dje mogu toga nabavit znal iko?
     
  11. postal dude

    postal dude Aktivista

    puls, eu...imas svuda ba
    ako nema na lageru onda naruci
     
  12. OmChO

    OmChO Aktivista

    a uzo sam u plusu ovu svoju pa je ne cita ne znam sta da trazim...
     
  13. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Pogledaj na oficijelnoj stranici 6630, sve pise!


    EDIT: Siš'o sam sa free zone, ev ti

     
  14. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    pogledaj na genelec.ba. Traži RS MMC kartice, i isprobaj na licu mjesta ako ti budu dali :wink: