1. SpyWare

    SpyWare Novi član

    Dakle situacija je sljedeca,naime kad ukljucim racunar sve fino dodje dok se windows ne upali,a onda kad se upali pocnu problemi....1.mis poludi,tj.radi fluidno 2 sec,a onda usporava
    2.kad hocu da slusam muziku,isto kao i mis ide dobro 2 sec i onda 2 sec krci,usporava,isto je tako i sa igrama i videom...u posljednje vrijeme sporije mi radi Windows...

    imam: Inetl Pentium [email protected](dakle clockovan) 512mb memorije i 128 graficka...formatirao disk(isti problem),vidio ima li virusa NEMA(imam NOD32)..ne znam samo do cega li je?Pomoc? :cry:
     
  2. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Stavi clock na defaultne postavke, pa probaj.Ako ne mogne, vidi ima li hdd losih boot sectora.Ako koristis daemon tools, idi u safe mode, uninstaliraj ga.
     
  3. SpyWare

    SpyWare Novi član

    stavio sam na default postavke sve,koristio daemon tools,evo sad sam ga uninstalirao?Kako cu vidjeti ima li hdd losih boot sectora?
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Start>Run>CHKDSK
     
  5. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Javi može li ti komp i je li sve u redu.
     
  6. SpyWare

    SpyWare Novi član

    Evo ponovo se javljam,sve sam uradio kako ste mi vi rekli,medjutim ne ide :( ...samo da ne reinstaliram windows...opet ona sranja sa muzikom sa misem

    2 sekunde dobro 2 lose i sve tako preskace,jel imao iko slican problem?
     
  7. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Probaj nekako staviti sve potrebne stvari na CD, i reinstall windows-a.Imao sam slican problem, pa sam samo reinstalirao windows.Idi u safe mod with cd burning (ako ima) i uradi sto sam ti rekao.
     
  8. SpyWare

    SpyWare Novi član

    problem je rijesen,naime imam joystick, i nisam ga fino stavio i sve zbog toga je krcila muzika,mis se jedva pomjerao.kad ja vidjoh nije fino stavljen joysitick..aman jarabi :D :mrgreen:
     
  9. donjapa

    donjapa Overclocker

    LOL, ni na kraj pameti ne bi posmislio da bi joystick mogao uzrokovati ovako ocajne probleme :S :)

    haj nek ti je s srecom :)
     
  10. SpyWare

    SpyWare Novi član

    ni ja vjeruj mi