Potrebna stranica za eseje

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by .Dzahdo., Oct 19, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Pozdrav.

    Potrebna mi je hitno stranica za eseje, besplatno. Konkretno eseji o Don Quixote De La Manche. Ako ko ima molim da mi se javi. Hvala unaprijed.

    Pozdravi
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    ak kontas na ono skracene lektire po sadrzaju i sl. imas http://www.lektire.com ili je net, ne znam pokusaj oba.. a to je mene proguralo sto se tice jezika i lektira :)
     
  3. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Ne treba mi lektira. Rekoh esej (kritički osvrt na djelo). Ne treba mi fabula, ništa samo esej. Može i na engleskom jeziku. Pozdrav.

    p.s. trebalo bi mi do sutra do 12.00 h. pozdrav
     
  4. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    nista brate, pokusao sam pomoci koliko toliko.. ali kao sto rece angelo..
     
  6. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    angelo suti malo. ako iko googla i zna pretrazivat to sam ja. nemoj mi pametnice glumit. to je davno preslo se, pitam ako ima neki sajt posebno da nije uvrsten u google il nesto slicno.

    nebitno, pisacu sam esey i tacka pozdrav

    ps. hvala u svakom slucaju
     
  7. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Pa kad tako "google"-aš, upiši u google essays, i završi s tim
    Nije da ti govorim šta trebaš uraditi, ali bolje ti je pročitaj tu knjigu-eseju kako god......i sam napiši.
     
  8. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Molim modove da ključaju ovaj topic. Neki baš ne čitaju između redova i ne kontaju. Napominjem ti da sam rekao čarobnu riječ BESPLATNO u prvom postu, a google mi je izlistao samo sajtove koji naplaćuju. Ne želim nikakav odgovor od tebe, baš onakav kakav si i ti sam.

    Pozdrav
     
Thread Status:
Not open for further replies.