Jos nam samo ovo fali!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by AdoSA, Feb 13, 2007.

  1. AdoSA

    AdoSA Komšija

    http://www.bug.hr/ostav/index.asp?id=69167&page=1%20
    Nece li valjda i kod nas uskoro ovo da uvedu ... bezobrazluk u susjednoj nam drzavi nije izgleda nista manji od bezobrazluka nasih politicara i lopovskih lobija koji ne biraju nacin kako da naklepaju pare od jadnog naroda.
     
  2. Predator

    Predator Aktivista

    Nemoj dva puta reci samo da lopine skuze pa smo donji.
     
  3. burner

    burner Aktivista

    Kako jadno, a samim tim i genijalno kao ideja za ove naše hapce...
    U pravu je Predator. Bolje je šutiti o ovome.
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    samo što je to sve se zakuhalo zbog takve šačice kvazi-pjevača (čak neću reći ni umjetnika) da je to stvarno za sjest i plakat.

    ma katasotrofa... jebo me pas ako ovo umanji piratluk za više od 1% (možda sam i puno rekao).

    osobno se nalazim stvarno uvrijeđen ovakvom razinom gluposti jer (stvarno) ne pržim puno, a kad pržim onda su to obično slike i sl. stuff... mp3ce ne slušam često, a ako je nešto zaista vrijedno pažnje prvo što radim je pokušam doći do orginalnog cd-a, a ako nema onda hebiga... znači više-manje sve radim by the book - i što dobijem? 1 dvd za cijenu 2 :(
     
  5. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ovo je neka sala, ili? neko se u ZAMP-u posteno napijo kada je sastavljao cjenovnik...
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ma sramota. Ovo je sastavljo neko ili strasno namazan pa je skonto kako naklepat para, ili neko totalno retardiran sto je konto da ce ovako nadoknadit pare izgubljene piratstvom ...
     
  7. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Posto ce bit externi HD-ovi ?. :mrgreen:
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nista. Onda pobit sve estradne zvijezde koje postoje kako ne bismo imali kome to placat. :mrgreen:
     
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ma da se ja pitam prvo ih sve poje*at u su*ak kakvim kolcem i muskarce i zene.:) Al' opet nisu oni toliko crni jer jbg. ipak ljudi rade to da zarade za zivot. Meni su gori X puta oni debili sto ih prate i citaju o njima u onim retardiranim casopisima ... FUJ
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma znam, salim se. Nema nikakvog ubijanja :D

    Ipak, budes ogorcen kad onakvo nesto vidis. Ja da placam bog-te-pita-koliko zato sto kupujem karticu za digitalni fotoaparat. Totalna glupost.
     
  11. Tomo

    Tomo Novi član

    2 rijeci!

    ZAMP smrdi
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    na ovo sam se prvo nasmijao a onda :shock: ..ko je ovde lud
    ako se ovo procuje i pocne uvodit kod nas.. preporucujem da pocnete dizat kredite i da se na vrjeme obezbjedite sa CD-ovima, ekstremnom memorijom (RAM-a od 2 ili 4 GB) , flesh memorijom, memori karticama itd itd.. smjesno ali istinito
     
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ljut sam pravo. Je*m im mater lopovsku :x :x :x
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    pazi ovo majketi:

    neka nam je Bog na pomoci
     
  15. Sale

    Sale Aktivista

    ma kad V.B i Srbija nemora necemo ni mi :mrgreen:
     
  16. Ante

    Ante Aktivista

    Ovo moze samo povecat pirateriju. Naknada je minorna, a sumnjam da ce vise nekom bit krivno sto "ilegalno" przi cd-ove, sad kad je porez na njih. Kad vec dobivaju pare za cd-ove, ajmo svi u gusare...
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    neznam jel tako sad al se uvjek govorilo da smo mi BiH jedina zemlja koja ima pdv na racunarsku opremu, svuda u svjetu se to racuna kao sredstvo za skolarinu i ucenje pa je oslobodjeno svakog poreza.. e sad jos ovo..

    ma nista, bacimo se na pirateriju jos vise kao sto rece Ante, i naplacuj mo debelo sprzene diskove
     
  18. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ROFLMAO ovo treba u ROFLMAO![​IMG]
     
  19. 53ways

    53ways Novi član

    Ocekujte ovo i kod nas...da ne kazem da je vrlo izvjesno.Po nekim info od ljudi sa carine i poreske itd itd...ali ja sam jos uvijek optimistican, da se nasi kao i oko pola stvari i oko ovoga nece moci dogovoriti ! :S