Tester za napajanje

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by RedMan, Feb 20, 2007.

  1. RedMan

    RedMan Novi član

    Da li neko zna gdje se u Sarajevu moze kupiti tester za napajanje ?
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    mislis na multimetar? :roll:
     
  3. RedMan

    RedMan Novi član

    Ne , mislim bas na tester za PSU (napajanje) , bilo ga je jedni vrijeme u Plus-u ali sad nema a ne znam gdje se moze nabaviti.
    Izgleda otprilike ovako
    [​IMG]
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    ako nema kod vas, možeš ga iz hr probat povuć valjda poštarina ne bi bila tako velika.
     
  5. Angelus

    Angelus Novi član

    kao iskusan čovjek sa prevoženjem robe(njema,slovenija) ti kažem,da ti je poštarina recimo niš(100 kn bi ovdje trebala bit) ako ideš carinskom poštom,dhl je puno skuplji i naplačuju usluge koje inaće nebi trebale toliko koštati,dakle moja preporuka carinska,par savjeta i upozorenja

    Savjet:
    -Prijavi točnu vrijednost robe u slučaju da se ošteti,izgubi,oni nadomještaju samo prijavljenu vrijednost(ako kupuješ nešto skuplje)
    -Ako si nestrpljiv naručuj prije podne(slanja pošiljki)
    -Pazi odakle kupuješ,slat natrag na servis nije ugodno

    Upozorenje
    -10% carine(isključuje glazbene instrumente,a meni su na gitari to stavili,tak da idem koji dan tražit svojim 400 kn natrag)
    -PDV(neznam kako to funkcionira na relaciji cro-bih,kolko znam imate manju stopu,pa sad neznam koji je to običaj)

    et,to ti je sve od mene
     
  6. Looney

    Looney Komšija

    Vidio sam da kod nas (TZ) ima Antecov neki tester ali nsiam imao shansu da ga probam i vidim kako i shta .... inache cijena mu je 33km :p
     
  7. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Samo da dodam da je nasa carina katastrofa. Izgleda da mi zaustave Ubuntu vece posiljke. E sad, na adresi imaju i br. tel. al nikad ne nazovu. Uopste kako to kod nas funkcionise. Manje kolicine npr. 3 CDa stignu al 15 nema sanse. Jednom je samo proslo i to u vremenima kada su live i install bili odvojeno tj. ukupno 30 komada i od tad nista vece.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ma jok, meni doslo 10 CD-a odjednom...;)