Procjena

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by amkan, Apr 5, 2007.

  1. amkan

    amkan Novi član

    Znam da je ovo jos jedna procjena konfe ali sta mislite za koliko bih mogao ovo cudo prodati:
    MB: Epox 8RDA+ rev 2.2
    CPU: AthlonXP 2600+ Barton
    RAM: 1 GB
    GPU: 6600GT 128MB AGP
    HDD: 80 GB
    COMBO DVD/CD-RW
    MON: 17'' CRT
     
  2. TopniK

    TopniK Komšija

    Mogao bih negdje oko 550 a možda i 600 km.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ipak malo manje...jedno 500KM. U zadnje vrijeme je mema jako pojeftinila, procesori isto.
     
  4. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    500 km plafon.
     
  5. amkan

    amkan Novi član

    OK momci, hvala Vam... Eh kadsamo skontam da sam prije godinu i po platio graficku 400km :roll:
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    To ti je kad hoces da si kompjuteras. Pomiri se sa tim stvarima.
     
  7. TopniK

    TopniK Komšija

    Ko trči za tehnologijom često slomi nogu...

    ....a opet, nikada je ne stigneš....

    ......i ako stigneš ona ti opet ubrzo pobjegne.....

    ........ulaganje u računar s ciljem da si uvijek u toku-trendu = rupa bez dna...
     
  8. pac

    pac Komšija

    svaka ti cast
     
  9. amkan

    amkan Novi član

    To sto sam kupio bila je injekcija za produzavanje zivota mojoj konfiguraciji. Mogu Vam reci da se jos uvijek dobro drzi za moje potrebe tako da je ne mislim jos prodavati ali eto intersovalo me je kolika je sad cijena, posto ne pratim bas cijene polovnih komponenti.
    Nisam bas neki gamer, nemam vremena od posla, tako da ce mi ovo jos uvijek posluziti.
    A sto se tice trke za tehnologijom s tim se slazem, to je uzaludan posalo, ali svi mi kupujemo nove komponente i tako u nedogled....
    pozdrav :D
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Hmm, ja imam gotovo istu konfiguraciju s tim da sam prije 6600gt imao radeon 9500 modan u PRO. I nikada nisam bolje prosao nego s tom proslom karticom :) . Kupio za 330KM modao u pro (hardverski) koristio 3 godine i prodao prosle godine za 130KM :D . To je bila kartusa! :)