ArmA: Armed Assault v1.04.5121 na njemackome jeziku, WTF

Discussion in 'Igre i konzole' started by Riddick, May 3, 2007.

  1. Riddick

    Riddick Aktivista

    Dobio sam ArmA: Armed Assault v1.04.5121 na njemackome jeziku sto i nije bas zgodna stvar. Nemogu ni komande podesit sve je na njemackome :(

    Znam da ima 6th-ArmA Lang Patcher, a zadnja je verzija 0.9 i ne pomaze za moju verziju igre v1.04.5121. Znaci komplet igru s njemackog ili ceskog transformise u englesku verziju. Da li neko zna neki drugi metod da se to uradi il ima neke informacije?
     
  2. Tenga

    Tenga Aktivista

    Patchuj igru na 1.05 i dobit ces izbor i engleskog jezika uz Njemacki.
     
  3. Riddick

    Riddick Aktivista

    Hvala Tenga sad imam evropsku 1.05 verziju ArmA :D Samo je igra nesto prezahtijevna sa svojom konfiguracijom nemogu igrati ni na Normal grafickim postavkama :( Na kojim postavkam vi igrate ArmA i s kojim hardverom :?:

    Sa 8600GT 256MB igram Ghost Recon Advanced Warfighter sa full grafikom (cak su teksture High), 4xAA, 16xAF, na rezoluciji 1152x864 i imam prosjecno 40-45fps. Izgleda da ArmA trazi 512MB graficku :shock:

    P.S. U GRAW-u bez graficke od 512MB u meniju igre nema opcije za High teksture!
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    kako onda igras na High texture ako neam te opcije na grafama sa ispod 512MB meme... :roll:
    i kakve veze koliko meme ima grafa ako je spora :?: imam frenda ima 6200TC sa 512MB meme pa sta mu to vrijedi :wink:
     
  5. Riddick

    Riddick Aktivista

    Ne kvari topic :!: Googlaj :wink:
     
  6. danib

    danib Novi član

    progooglaj ti malo, izgleda da neznas sta pricas :wink: ovo je dobronamjerno :wink:
     
  7. iskusni

    iskusni Komšija

    Može se ručno postaviti High texture u conf file-u za grafe sa <512 MB
     
  8. Riddick

    Riddick Aktivista

    Klikni :arrow: GRAW

    Zamolio bih sve da se drze teme ArmA :!: :!: :!:
     
  9. Riddick

    Riddick Aktivista

    Nitko ne igra ArmA :?: Daj te ljudi pa to je OF2 :?
     
  10. iskusni

    iskusni Komšija

    Jel' potrebno pričati o igri u topic-u koji traži rješenje za neki problem u igri?
     
  11. Riddick

    Riddick Aktivista

    Ma problem je rijesen, al da ne otvaram novi topic pitam: Da li netko igra ArmA i s kojom konfiguracijom na kojim postavkama to je sve :)
     
  12. Tenga

    Tenga Aktivista

    Uh, ja ti pitanja. Moje postavke za 1.05, ostale iste i sa 1.08:

    Video Settings

    A to sve izgleda ovako na tim postavkama:

    1 2 3 4 5
     
  13. Riddick

    Riddick Aktivista

    Tenga hvala na odgovoru, a pitam jer ne mogu igrati ako mi skoro sve nije na low (sto mi je blesavo) i tad imam 35fps :?
     
  14. reborn80

    reborn80 Guest

    dečki, prosim pomoć: Prilikom pokretanja Arma-e pojavi se poruka- "error compiling vertex shader VSTerrain".
    Ima li tko kakvu ideju?
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Probaj verziju 1.05.
    Noviji driveri za graficku kartu se podrazumjevaju.