Problemi sa instalacijom ....

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by BAKI, May 22, 2007.

  1. BAKI

    BAKI Novi član

    E ovako, već duže vrijeme imam problem sa instalacijama, uzmem neku igru i skoro nijednu igru neće da mi instalira, uvijek izbaci neki gresku kao neki fajl nije nadjen ovo ono, isto se desava i kad skinem igru sa neta (ali rijetko) ili neki program, krenem da instaliram on mi uvijek izbaci neku gresku ili bio sam instalirao jedan BILIJAR (nesta beze) i nesto mi se zeznuo sistem (ono config file) i formatiram i dignem novi i više tu igru nema boga da je instaliras....
    Znal neko kako to rijesiti i u čemu je CAKA....
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    kupuj orginalne igre i uštedi si bandwidtha na ovakva pitanja :wink:
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    a recimo kad uzmes jednu igru pa ti instalacija stane na recimo 80% ..e sad jeli ti svaki put kad je pokusas instalirat stane na 80% ili svaki put razlicito.. ja iskreno mislim da nemas neki problem nego ne odgovarajuce programe, ili ispravne
     
  4. BAKI

    BAKI Novi član

    Ma vecinom stane na iste , ali doda se i novih nekad ali neobicno je to sto kod komsije sve hoce a kod mene nece jedno 10 igara...
     
  5. Ante

    Ante Aktivista

    Vjerojatno ti citac lose cita. Ili ocisti laser ili kupi novi.

    Sta ti izadje, cyclic redundancy check?

    Ocisti cd, probaj u safe modeu, probaj deletat InstallShield folder u C:/Program Files/Common Files pa probaj opet.