Sony PlayStation3 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, May 17, 2005.

  1. armor

    armor Novi član

    Killzone po meni fantasticno izgleda iako malo previs crno sivo s nekim jakim kontrastom crvene (ona krv/laseri/oruzja), evo nesto sto mi je upalo u oko citajuci gamespotov impresiji: cool bits of polish in the form of animation.

    Trenutno lici da ce ispasti ko motorstorm sto se prezentacija tice...al ostaje im jos fore/vremena..pa cemo vidjeti koliki ce na kraju WOW efekt biti...
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    animacija likova je upravo ono sto je uradjeno najbolje zasada. pogledaj HD verziju - nije toliko mracno i sumorno kao na ovim low-res filmicima. novi nacin osvjetljenja "world lighting" je fakat impresivan.
     
  3. Raptor

    Raptor Aktivista

    Stvarno sam zadovoljan ovom prezentacijom... Sony je sve odradio kako treba...
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odgledah ovaj drugi trailer i izgleda fenomenalno. Nebo, animacije, miniboss (nista pretjerano al dovoljno). Sve je na mjestu.

    Ono sto mi se najvise svidja na E3 je novi trailer od MGS.

    EDT: Eh sad ne znam sta me vise impresionaralo, GT5 ili MGS! Cekam GT5 HD trailer, ono mi je previse realisticno 8)

    UT3 je graficki superiornija verzija UT2k4 8)
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Evo i novih shotova za skoro sve naslove na sajmu:
    http://gamersyde.com/index_en.html

    Dosta ih je izgleda hvatano sa interlaced HD materijala pa je negdje slika dupla i umrljana (MGS4 najbolji primjer). Ostalo izgleda ok, a istakao bih GT5P sto mi se pored MGS4 i Wipeouta HD najvise svidjelo.
    Najavljena je i nova staza za Motorstorm. Ne zna se hoce li se placati ili ne.
     
  6. armor

    armor Novi član

    Cekam sonyevu konferenciju da gledam na Gamespotu.. a gledao sam trailer (ne HD) i zadovoljan sam i tako, kao sto rece animacija je super pokupili su neku foru i iz kill switcha ono pucanje preko zida. A killzone je i na ps2 bio mracan pa i ne ocekujem nikakvo zelenilo.... Ostaje nam cekati nove shotove pa cemo vidjeti kakvi ce kontrasti biti..a da i ovako ostane nije lose mozda povuce neki trend...
    Ugl ne treba previse ocekivati kao ni od prvog killzonea "ps2 killer app"

    UT3 ako bude 60fps to ce biti UBER WOW, ocekivao sam vise od MGS barem koliko sam citao, a za novi update firmware nisam mnogo nasao, ali nadam se da ce novim updateom GT4 moci igrati kao i snake eater..

    Sveukupno nije lose uvijek moze bolje od boljeg..Sony ko Sony nikad neznas kad ce te iznenaditi, za PS3 gamere preporucijem opet da se pare stede :p
     
  7. armor

    armor Novi član

    MotorStorm's New Track
    Then on June 1, Sony will put Premium Content Pack One on the PSN, whose main feature will be a new track called Coyote Revenge. Smith said: “This is based on a reversed Coyote Rage, although there is so much that’s new about it that you won’t recognise it.” Pack One will also include three new Tickets, including Coyote Weekend, which will yield an unlockable car (alas, what class it belongs in has not yet been revealed). Plus, there will be a new online mode called Eliminator, in which: “You’ll have 20 seconds to catch and overtake the person in front of you”. And the pack will include a new Big Rig and a new Rally Car. When we find out how much this Pack One will cost, we’ll let you know; in the meantime, it’s good to hear that MotorStorm continues to evolve online.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa i mene to "brine" :)

    Skidam ovaj HD trailer da vidim to cudo.

    Onaj trailer od LittleBigPlanet je fenomenalan. Tu ce se pokazat kreativnost :D Nadam se da ima online multiplayer.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Naravno da LBP ima online multiplayer. To mu je i glavna namjena. Osim toga svako moze napraviti level i sa svojom rajom da ga igra i uploaduje na net. Beton.

    A sto se tice GT5P, bas kao sto je GTHD bio 1:1 na dobrom ekranu kao sto ga vidis na shotovima, ne sumnjam da ce i ovo biti isto. Mada se moze vidjeti neznatan aliasing ako se zagledas dobro. 1080p/60 zagarantovano. :mrgreen:

    Armor - GT4 navodno radi sa nekim smetnjama...
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Budemo vidjeli, tesko...
    Na onoj jednoj slici sa Mustangom vozac drzi stisnutu saku vise volana (telepatska voznja by Polyphony :mrgreen: )
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    vatra nije valjala ni u onom cgi traileru. ovdje je nesto malo losije. kako god, ovo ce izgledati jos bolje kad se bude presovalo na BR.
     
  14. iskusni

    iskusni Komšija

    Meni to izgleda super...
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Evropa ce (ne zna se jos kad, vjerovatno u Avgustu/Septembru) dobiti novi PS3 bundle po staroj cijeni od 600E. O smanjenju cijene postojeceg paketa se nista ne govori zasada.
    [​IMG]

    S obzirom da sam vec navikao na staru cijenu, ovo mi dodje ko odlican deal (170E vrijedan bonus u odnosu na stari paket). Steta sto nema 80GB disk i HDMI kabl (sramota zbog kompozitnih u kutiji, al hajd, vec imam komponentni za PS2). :roll:
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

  17. Raptor

    Raptor Aktivista

    Mnogo "sjajnih" vijesti ovih dana :wink:
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Evo i datuma za PS3 Pack:
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    jel mi se ovo cini ili cemo moci sebi "nastimati" dvije igre koje hocemo.samo odaberes paket sa igrama koje ti najvise odgovaraju i to je to :) i pozdravljam odluku o stavljanju dva gamepada ;)