Diablo III

Discussion in 'Igre i konzole' started by Tir Anasazi, Jun 17, 2007.

  1. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Izgleda bi ovo moglo izaći u augustu, ima li još neko kakvih informacija?

    "WorldofWar.net site user nobbie sends word of a story on pcgames.de which states they have been tipped off that Blizzard will reveal Diable III at BlizzCon in August as well as the new WoW expansion. This is the second time we've heard this story today from two different sources so let's hope there is some element of truth in the news."


    "Network visitor nobbie spotted a couple of things that could point to Diablo III being announced at BlizzCon in August. First of all check the BlizzCon banner on the BlizzCon site , it shows the one and only Lord of Terror on the right hand side of the image. As he mentions. all other game characters on that banner are perfectly visible and are references to Blizzards already announced top titles (WoW, SC2). The plot also thickens with news that eu.diablo.com domain is now pointing to the BlizzCon website. Fingers crossed!"
     
  2. Looney

    Looney Komšija

    Ostaje nam samo da chekamo kao i do sada :roll:
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    predobro da bi bilo istinito...izdaju SC2 tako da SUMNJAM da od ovog ima ista u roku od 12mjeseci :cry:
     
  4. vnm_

    vnm_ Komšija

    ako sad najave D3, onda ga ja ocekujem najranije u Julu/Augustu 2009.
     
  5. emirgogalic

    emirgogalic Novi član

    Ma Diablo je najbolji serijal horor avantura koje sam igrao. Prvi dio sam obrno dok sam 7 god imao i od tada sam veliki fan Diabla. Takodje mi se svidjelo sto ova dva dijela Diabla imaju lijepu grafiku, razradjenu pricu i veoma veliki prostor za istrazivanje a nisu hardverski zahtjevni. (nemojte se smijati Diablo 2 sam na High Details igrao na Pentium 2 i furao je kao lud osim malo duzeg ucitavanja nivoa ali ko to j**e)
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Svaka cast Diablu i nastavku, ali ja cekam za sada Hellgate: London ...
    Ionako je radi ljudi koji su radili u Blizzu
     
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Bitno je samo da osmisle dobru priču kao i do sada i, naravno, da konačno pređe igra na 3D. Malo kvari doživljaj kada možeš hodati samo u osam smjerova ko kakav pokemon.

    Nije mi samo jasno kako misle nastaviti priču ako su sva trojica "zle braće" uništena u dvici zajedno sa njihovim soulstone-ovima, ali hajd. Priča se da bi se radnja mogla odvijati u raju :!: :?:
     
  8. emirgogalic

    emirgogalic Novi član

    ma prica se da ce tema biti rat izmedju raja i pakla i da ce mo imati izbor kome da se prikljucimo, znaci mozemo biti u sluzbi zla i u sluzbi dobra. Takodje se prica da ce svaki put prica imati drugaciji zavrsetak u zavisnosti od toga kako budemo vodili lika i kome se budemo pridruzili.
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    http://www.pcigre.com

    Diablo anyone?Nadam se da nisu one price o World of Starcraft istinite i da cemo vidjet Diablo3 :twisted:
    Nikad doci ovaj 3. i 4.august da vidimo na BlizzConu sta ce biti :)
    I da evo sad se sjetih mozda je i Starcraft:Ghost koji su vec ranije radili pa zastali nesto,bar kad su u pitanju informacije o njemu.
     
  10. jeretik

    jeretik Komšija

    Ja. Biće najavljen u avgustu. To bi otprilike znacilo ono "reveal".

    Ovaj je jos bolji:

     
  11. Sowa

    Sowa Novi član

    Nek bude sve isto kao prije, samo da izlazi, daleko najjaca igra koju sam ikad igrao :D