Tennis za PC

Discussion in 'Igre i konzole' started by Haker, Jun 9, 2007.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dvoumim se između Top Spina2 i Virtual Tennisa3
    Ako je ko igrao, još bolje ako je oba probao baš me zanims koji je bolji. Igrao sam prvi Top Spin i bila je solidna igra.
     
  2. Amash

    Amash Aktivista

    VT 3 je odlicna simulacija tenisa, veoma zanimljivi treninzi, sve odlicno uradjeno. Moja topla preporuka, ovaj naslov nemoj ni slucajno zaobici :)
    Top Spin nisam igrao pa ga ne mogu preporuciti niti uporediti s Virtuom.
    Pozdrav

    p.s.
    Promjeni taj avatar, koj jos to voli :p
     
  3. Venom

    Venom Aktivista

    Cuj dvoumis se igraj oba, meni se licno vise svidja VT3, vjerovatno zato sto je nekako arkadnija (citaj lakse igrati)
    Top spin sam igrao, medjutim nisam imao Gamepad, tako sam morao misem igrati sto je bilo poprilicno sranje tako da mi se nije svidjela

    Uglavnom oba su dobra, al eto glas dajem VT3-ci :wink:
     
  4. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ja sam igrao top spin2 i dobar je, solidan, e sad ne znam kakav je vt3...
     
  5. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    Top Spin 2 je kvalitetniji, a recimo Virtua Tennis 3 igram sa devojkom, laksi je za kapiranje, nema combo poteza, i sa njom je vece uzivanje igrati VT3.

    Ali preporucujem Top Spin 2
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tako sam i mislio. :smt002
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    evo ja imam pitanjce: kako napravit u VT3 da na istom kompu budu dva igraca, ali ono u single, jedan protiv drugog? jedan na gamepadu a drugi na tastaturi. rodjak dosao pa hocemo da razbacimo koju.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam tako igrao VT keca, odes u direktorij gdje ti je instaliran i tamo ima nesta kao Config.exe, tu samo nastelis kontrole za P1 i za P2 i deri. Nisam probao VT3 u multiplayeru
     
  9. Goranstein

    Goranstein Aktivista

    VT3 trazi 2 gamepada ...
     
  10. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Pa bolji je VT 3. Top Spin je prekompliciran i gotovo ga je nemoguće igrati na PC-u . Grafika je mnogo bolja kod VT3 nego kod Top Spina 2. Igrao sam oba i ja toplo preporučujem VT 3

    @ Haker:D - ne mogu nikako da ti shvatim taj avatar :)