Riddick i HL2 - error

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 8, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Probao je i na WinXP 32bit i evo sada na Visti 64bit, driveri za grafu su najnoviji.
    Kada zelim da pokrenem igru pojavi se greska i samo me vrati na desktop:

    [​IMG]

    Zna li ko kako ovo rjesiti?

    EDIT: Da ne otvaram novi topic, kada zelim da pokrenem HL2 na Visti 64bit javi mi gresku: Engine Error-Available memory less then 128MB!!!-70242304
    Hebem ti Vistu :(
     
  2. amkan

    amkan Novi član

    Patch 1.1 rjesava problem, ali ako ti je neoriginal :) igra mozes rjesiti stvar sa riva tuner-om. Ne mogu se tacno sjetit kako ide ali negdje u opcijama OpenGL drivera u riva tuneru mozes izabrati da koristi opengl 1.3 drivere (iako tvoja karta podrzava opengl 2.0). to rjesava problem - sam sam tako presao riddika.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    :lol: ja kad sam vidio naziv teme mislio da zoves ridicca u pomoc.tek kad sam procitao amkanov post skontao da se radi o igri :lol:
    kako sulu kaze gay ti os :lol:
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Na instalacionom disku imas 64bit patch za Riddicka i bez toga patcha nece raditi sigurno...
    A mogao si i instalirati ona dva Vista update-a !
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Evo rjesio sam belaj sa Riddickom pomocu Riva Tunera

    Zna li ko kako natjerat HL2 da radi na Visti 64bit? Sada mi ne javlja vise gore navedeni error, sada me samo izbaci na desktop :(
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Rjesio sam i problem sa HL2 , samo mu stavio Compatibility na WinXP i sad radi ok. Moze lock ;)
     
  7. iskusni

    iskusni Komšija

    Lol, ne znam zbog čega ti nije radilo. Meni obje navedene rade bez ikakvog petaljnja. Plug&Play :p
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Dell-ova je verzija 64bitne Viste, a cini mi se da si i ti tu verziju koristio. Moze biti da je do Dx10 hardvera :p :wink:

    Riddick sada radi, al kada god zelim da udem u inventar igra se srusi :( Probat cu jos koji put, ak ne upali - uninstall
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Patch 1.1
    http://tinyurl.com/29qc7e

    Jesi li instalirao 64 bit patch sa DVD-a ?
     
  10. iskusni

    iskusni Komšija


    Koristim :wink: