Problem nakon formatiranja diska

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by harii, Mar 10, 2008.

  1. harii

    harii Novi član

    Formatirao sam disk tj. tacnije particiju C:\.. na D:\ sam sacuvao svu muziku no veliki broj pjesama mi ne radi... kad ga ubacim u winamp nema ["vremena"] tj. minuta kolko traje pjesma.. takve pjesme ["bez vremena"] ne rade..

    da li neko zna kako se to moglo desiti?

    ...

    evo sad sam pogledao i slike koje sam sacuvao oko 20 gb ne mogu da otvorim..

    gotovo nista ne funkcionise..

    evo sad gledam par kracih filmova koji su ostali na particiji D:\ .. od njih 10 radi ih 4..

    nije mi jasno kako neki rade, a neki ne.. hajd da ne radi nista sa particije D:\ to bi mi bilo shvatljivije..
     
  2. harii

    harii Novi član

    evo jos informacija sad mi je palo na pamet i znam da mi se ova druga particija zvala E:\ prije formatiranja a ne kao sad D:\.. ne znam kako je doslo do te promjene i kako su fajlovi ostali na ovoj particiji..

    neke pjesme su sad po 0 kb.. dok neke ne rade.. ima i onih koje rade..

    da li je moguce rijesiti problem?

    i jos nesto.. kad pustim neku pjesmu npr od Alena Slavice - Dao sam ti dusu.. svira mi neku desetu prvi put da je cujem.. kao da se sve pobrkalo.. sta mi preostaje da formatiram ovu particiju D:\ i ponovo pocnem sakupljat muziku koju sam sakupljao 4 godine :(..

    izvinjajem se zbog duplog posta..
     
  3. GW

    GW Moderator

    Zbog toga što ti je particija promijenila slovo kratice (tj.playliste) ti više ne pokazuju na fajlove. Jesi li probao čitati fajlove jedan po jedan preko windows explorera? Dakle otvoriš folder pa klik po individualnim fajlovima. Napravi novu playlistu u winampu i trebalo bi sve biti uredu.
     
  4. harii

    harii Novi član

    probao sam al ne fercera.. aj sad cu ti poslat jednu pjesmu koja ne radi pa ti vidi o cemu se radi..
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Necemo sad ovdje sherovati pirateriju, ma kakav problem bio.
     
  6. harii

    harii Novi član

    ne kontam..
     
  7. GW

    GW Moderator

    Mislio je na msn.
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Procitaj pravila pa ces skontati. Ovdje neces dijeliti mp3-ce.