BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. lolak

    lolak Aktivista

    Liga nikad tanja sa aspekta igraca, sve sto iole valja je otislo.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Ličilo je na derbi, ali derbi začelja.
     
    NeTRa1der likes this.
  3. lolak

    lolak Aktivista

    Dzumhur dosao do prvog ATP finala.. OK, jeste da u pitanju cetvrto po jacini takmicenje (ATP 250), ali vrijedi spomenuti..
     
    NeTRa1der likes this.
  4. Esh

    Esh HWB

    Kakva bruka opet sa reprezentacijom..
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Grcka kiksa protiv Estonije jbt, ali sto bi mi to iskoristili... Pa Dzeko se u Romi stalno vraca nazad, razigrava, bolji distributor nego sto je napadac, a sad ko kip. U odbrani niko ne zna pas obicni napraviti, uspanicare se. Covjek pretrca pred kraj Lulica, inace povremenog kapitena Lacija. Trojica krenu na jednu loptu, to inace samo vidjam kad gledam NK Slaven. Govorim ocu na poluvremenu moramo i treci dati, nikad se s ovim nasim ne zna...
     
  6. donjapa

    donjapa Overclocker

    Mislim da se ne isplati gledati vise ove utakmice. Samo se covjek sikira bezveze, i kad se sjetis da je u pitanju Kipar bude cak i smijesno...
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Susicu vrati se!

    Ko bi rekao da neko moze biti gori trener u Repki od Susica, kad ono Mesa se svjetski potrudio da uzme tu palicu od njega. Hahahaha
     
  8. lolak

    lolak Aktivista

    Pa posteno bi bilo da sam ponudi ostavku, i Pape je otisao nakon Kipra.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Fascinantno je koliko su nam puta dva-tri protivnicka, prije nego sto su nam zabili prvi gol, ušli u šesnaesterac i dodaju se kao Barselona. Da su precizniji utrpali bi nam najmanje još dva. Ima jedna situacija kada 3 naša odbrambena ide na jednog igraca dok drugi protivnicki na 11m onako sam ceka loptu. Da je sinoc bila nesto jaca reprezentacija, palo bi osam golova.

    Cijeli zivot igramo sa istim trecerazrednim reprezentzacijama i opet se desi ovakav fail. Igraci konstantno losije igraju nego za klubove. Samo fale namjerni crveni kartoni kao sto bi to Hasan znao uraditi. Treba dovesti nekog zayebanog. Neki autoritet. Stranca. Sa našim selektorima necemo nikad' na zelenu granu jer nema discipline.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vahid u Japanu stavio na klupu Hondu, Okazakija, Kagawu i igrao sa nekim no-name likovima u odlucujucoj utakmici...
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Sreća pa nisu u Zenici igrali, već bi bilo desetine naslova da Zenica ne valja i da se treba seliti u Sarajevo :)
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa i trebaju selit iz Ze. jer ipak nemaju kod nas gdje izaci lumpovat svaki dan, pa dusama dragim bude dosadno.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Tako se i na terenu ponašaju. Ta žalba taman odgovara za njihovu igru. Nek odu, ionako uvijek mi ispadnemo krivi a najmanje naših ljudi na tribinama.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Meša nije trener za repke, to se od pocetka znalo. Preslikani Sušić. Obojica francuzi, igrali u francuskim klubovima, trenirali francuske klubove.

    Inace ove kvalifikacije su izgubljene jos od prve utakmice sa Grčkom. Pristup igri nije se nimalo promjenio od te utakmice.


    Kazem sebi da cu prestati pratiti repku, neki vid protesta. Da nam se savez vise fokusira na našu ligu, ali džaba, ne da djavo mira, repka se mora pratiti.
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    gasite svjetlo...i u fudbalu smo pali na samo dno i od ovog nize nema
    imamo pojedince ali nemamo kolektiv,tako je u svakom sportu...a evo nase reprezentacije su dokaz da pojedinac ne cini razliku

    sinoc a i inace u zadnjim utakmicama,najtanji smo u odbrani i odbrane bukvalno i nema...sinoc su svi ispadali,sunjic,bicakcic...kod treceg gola je tako smijesno izigran i kolasinac...ja sam se smijao kako je bezveze negdje trcao i kako su ga izbacili...lik se pogubio

    treba nam komplet nova odbrana...od odlaska Spahica,mi vise nemamo ni jednog igraca u odbrani a na papiru imamo 4...sinoc se vidjelo kako ne znaju krenuti na loptu,kako ne znaju oduzeti loptu,kako je ne znaju glavom udariti ,itd itd
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Uvijek moze gore, Gibraltar je nezgodan protivnik kod kuce :D
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    taj "derbi zacelja" su vjerovatno preskociti :D
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kad imas loseg trenera koji ne zna iskoristiti prednosti, a ni sakriti slabosti. Igra nam je providna samo tako.
     
  20. lolak

    lolak Aktivista

    Eno i Bilino je zvanicno suspendovano..