BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da je ispočetka postavio 4-4-2 bilo bi (možda) bolje.
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Dok se ne formira nova repka sa bar malo ozbiljnijim veznim redom, ovo je naša realnost.

    Sljedeće kvalifikacije krenuti sa bar 6-7 mlađih prvotimaca pa nek se peku za sljedeći Euro
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nemamo mi ni blizu nekog boljeg. Ko gleda mlade, i to mu je jasno. Ovo smo sad imali par godina dobru repku i nece je biti zadugo opet.
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    i meni se cini da je vrijeme za novu generaciju...Djurica ostaviti,momak se trudi a i zna igrati
    danas smo izgubili zato sto se niko nije htio truditi i samo smo nabijali lopte,niko se nije otvarao ni trcao
    realno,svako je pretrcao upola manje nego pretrci u prosjecnoj utakmici
    irci su se toliko trudili,svakog igraca su duplali,trcali u prazan prostor i na kraju zasluzeno pobijedili

    e sada,jedino sto ja nisam nigdje vidio penala,ako je i diralo ruku,samo ju je okrznulo i lopta nije mijenjala pravac...znaci dosudjen penal ni iz cega,poklonjen
    isto tako nije dao saphicu drugi zuti a trebao je a bilo je jos sudijskih gresaka
     
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Nije bio ofsajd protiv Nigerije!
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Bazdarevic i Susic, zajedno ne cine pola pristojnog trenera. Nadam se da su istine da ce dati ostavku nakon ovakve predstave u 2 utakmice. Treba reci da od kako je dosao nismo pristojne utakmice odigrali.

    U dvije utakmice, protiv fudbalskih antitalenata nismo mogli meda.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Nema tu mnogo pametovanja. Dobar selektor kosta. Svaki put smo birali "bilo šta". Džeko je ukratko bio konkretan.. nismo igrali, nismo zasluzili da prodjemo, dodaj prvom loptu samo da je ne izgubim nije igra. Ono nije bio penal ali smo mi svejedno morali zabiti.. Sudjenje nije bila neka sreca ali je spahic mogao dva puta dobiti cerveni, pa nije.

    Ono sto se bojim jeste sto je trenuthna postava potrosena i na maksimumu. Oni kada odu tek onda dolaze crni dani jer neki posebni mladi koji ce ih zamjeniti nisu na vidiku. Ovo je najbolje sto mozemo ali kada oni odu, mozemo se..

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sam govorio da nije problem u Susicu, igraci su nam cisti prosjek.

    Pjanic me najvise razocarao, lika nema na terenu citave kvalifikacije i lafo on kreator igre.
    ostatak necu da spominjem, jedino bih izdvojio Djurica koji je i ono malo sansi sto je dobio jako dobro iskoristio.

    Mesa je francuz, nista on nije bio bolji od Susica, ja sam vise bio za
    onog srbina rajevac, kakp se vec zove sto je trenirao Ganu.

    mada mi se ne da vise ni pricati, savezu je bolje da se fokusira na ovu nasu ligu, pa da udjemo u top100.
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sad sve generali poslije bitke. Realno Irska je smiješna reprezentacija morala se dobiti. Stoji to da smo precijenili igrače i da u čitavoj repki nema 3 kvalitetna igrača ali isto tako Baždarević je bar nešto napravio barem je do baraža dospio a kada je uzeo reprezentaciju i baraž je bio misaona imenica.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma krivo mi je sto u dvije utakmice nisu nista uspjeli napraviti.
    kad sagledas stvari sveukupno irska nas je rutinski uzela.
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Sarajevo igra prirpemne sad protiv Krasnodara, a evo kako su isti predstavili Sarajevo

    obratite paznju na muziku u pozadini :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Decerto

    Decerto Komšija

    Upalim malo livestream da pogledam sta se desava na utakmici bh-grcka,i bas potrefim kad krene himna grcke i ovi nasi krenu sa zvizdanjem i deranjem...stoko moja stoko.Da ih oce grcka unistit sa jedno 5 golova.
     
  14. ljiljan

    ljiljan Aktivista

    ugasi tv i allah imanet

    to im je za karadzica, mladica i noz, zica, srebrenica transparent
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Gdje ima live stream da se može preko mobitela gledat'?
     
  16. ljiljan

    ljiljan Aktivista

  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kakva dosada majko mila, bolje da sam prosetao
     
  19. lolak

    lolak Aktivista

  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne moze Sarajevo dati kad bi im sudio jos 20 faulova oko sesnaesterca