Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja koristio 6s i iPad pro. Ovaj sistem je fenomenalan na ipadu, na telefonu mi je odron. Bolje da nisam ni probao iPad sad mi se kupuje.
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Tesko da hocu, cijena na produzenju ugovora ce biti vjerovatno paprena.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ta je domena registrovana prije mjesec dana.
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Definitivno ne izgleda ok :)

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    OK, thx ;)
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Veceras ide opet novi iphone :D

    7s,7s plus i vjerovatno iphone X.

    Meni se licno novi iphone X nikako ne dopada, pogotov prednja strana.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Pa ako je cijela predanja strana ekran, to je sad default na high-endu..
     
  9. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Evo naletio sam na ovo:

    Tako sada znamo da Apple večeras neće predstaviti iPhone 7s i 7s Plus već iPhone 8,iPhone 8 Plus i posve sigurno zvijezdu večeriiPhone X – jubilarni iPhone kojim će obilježiti proteklih deset godina ajfonovanja u svijetu mobilne industrije.



    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Pa taj 'leak' je aktuealan poprilično dugo :) Al' hajde, večeras od 19 na apple.com pa ćemo vidjeti..
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Mene zanimaju preformanse ovog cuda. Najavili su 6core cpu (4+2) i 3gb rama (2gb za iphone 8), iako se cini malo, apple nevjerovatno optimizuje svoje uređaje. Jedva čekam da vidim da li će otpuhati konkurecniju.
     
  12. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Zar nije obrnuto? Da ce veceras prnut {7s, 7s Plus, X} a da ce {8, 8 Plus} krajem oktobra.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Ako je suditi po prošlosti, 3-4 GB RAM-a će vjerovatno biti više nego dovoljno u odnosu na 6 ili 8 na Androidu..
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ovaj vertikalni polozaj kamere na renderima izgleda skroz bezveze, kao neki rani HTC-i, a ni izrez gore naprijed nije neka sreca.
    Sto se tice SoC-a i performansi, tu je opet za ocekivati deranje guzova, Geekbench single-core A10-ke konkurenti nece stici za godinu, a vec je jedna prosla.
    Antutu vjerovatno debelo preko 200k.
     
  15. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Meni licno je katastrofa izgled prednje strane mobitela gdje je prednja kamera i ostalo a staklo ide do kraja na coskovima.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa me može gore nego sada, 7 plus ima po dva cm sa svake strane, smiješno izgleda.
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Za manje od 30min, počinje prezentacija.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Some Twitter Users Are Freaking Out If iPhone X Won’t Recognise Them Without Makeup :D
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    haha pa sta je ovo
    ovo neki ludi marketing appla,gdje proizvod predstavljaju samo svojim postojecim korisnicima :D
    ovo sranje od dogadjaja mozes gledati samo ako imas vec neki apple proizvod :D
    a ludjaka,zivota mi