1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hmmmmmm nesto mi se cudno desava sa 8.8 driverima. grafu sam clocko na 685/1125 desava mi se da se sve zaledi tokom igranja, samo restart pomaze :shock: :? kad spustim taktove na 660/1060 isto se desava (ne desava se samo kad fan dignem na 80%) :cry: :cry: :cry: dok je sa 8.7 sve radilo bez problema na 685/1125 (fan na 65%) :roll: sta bi tu moglo biti :idea:
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa vrati na 8.7 :D
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Opet se potvrdjuje ona teorija, da kad nemas problema ne treba dirat drajvere, jer ih sa novom verzijom samo dobijes.
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  5. Esh

    Esh HWB

  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    To enise, ali znas ga ti i zafusharit, pa sam potrosio silnih 30 mega na 8.8 verziju. Nisi je stavio na HWB :)
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Pa znao sam kad ce izac 8.9 :)
     
  8. Riddick

    Riddick Aktivista

    Izasli su novi drajveri 8.10 i prvi put CCC omogucava rucnu fan kontrolu, a drajveri se mogu ovdje preuzeti.
     

    Attached Files:

    • CCC.JPG
      CCC.JPG
      File size:
      40.6 KB
      Views:
      2,224
  9. igor.g

    igor.g Komšija

    a i poboljsanja u crysisu,cod4,ut3,grid
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    to je jedna fina novost :) mada se sve moglo i preko profila rijesiti. je li sta bitnije napravljeno, kad je u pitanju iskoristivost gpu-a kod foldanja? po skoro svim testovima ATI4850 sije NV8800, ali je u foldingu obrnuto izgleda
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ocekujem od Enisa 8,10 verziju na HWB dl. :mrgreen:
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hehehe ja vec svuko sa oficijelnog amd-ovog sajta :) probam kad dodjem ciku :D
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hmmm nesh mi se vrlo cudno desava sa temp kartice, nakon sto sam instalirao 8.10 drivere. sad i sa ventom na 75% ide preko 80°C, dok je prije bilo ispod 70°C sa ventom na 50% :shock: :shock: je li neko ima slicne probleme? ovo mi se desava prilikom foldanja. takodjer sam primjetio, da sa ovim driverima mogu dosta bolje clockovati grafu. gpu na 690, mema na 1150. prije je jedva islo na 675/1100.

    [​IMG][​IMG]
     
  14. Pasha

    Pasha Komšija

  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    je li iko ovo probao? ima li novosti kad je folding u pitanju?
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Navedena su samo poboljsanja performansi u igrama Far Cry 2 i S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, dok se eventualna FAH ppd poboljsanja ocekuju sa 8.12 pa predlazem da skoknes i na clanak o Streamu.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    nista, ostajem na 8.7 do izlaska 8.12 :)