BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    :lol: a cuj , za 5 mjesec sam nosio screenshotove u postu . samo se zali i budi uporan :lol:
     
  2. Moncho

    Moncho Komšija

    lopovluk zestoki je u telecomu, izgleda da Brankovic mora naci te pare sto je obecao isplatiti radnicima.
     
  3. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Evo danas gledam potrosnju i ne mogu da vjerujem. Picke mi vec svalile 8GB prometa. Po 2-3 put racunali 1., 2., 3. i jos neke dane. Te sad mi 12-tog naracunali 1500 mega, ja nisam sjeo za racunar. Poslo sam im prigovor. Al ne znaju da ce kurac dobit od mene od racuna. Prekinucu ADSL sto prije, cim budem slobodan.
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    Ipak bi trebali paziti na rijeci koje upotrebaljavamo zar ne:).
    Nikada mi nece biti jasan ovaj njihov obracun i na koji nacin oni to rade, jer evidentno je da to pocesto znaju zloupotrijebiti.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Inace prate ovaj thread pa su se urotili protiv par ljudi s foruma..
     
  6. perke

    perke Aktivista

    dzaba ti se zaliti... ista stvar, 02.07 i 03.07 dva puta na listingu, poslao prigovor cim sam vidio i evo odgovora

     
  7. Piroman

    Piroman Komšija

    Dobili smo u POTPUNOSTI; ZNACI 100%; ISTI ODGOVOR na zalbu jarane, ako i ovo nije "automatski" odgovor kao ona potvrda da je stigla "zalba" ubij me, fuj gadovi jedni!!!
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    piroman,pa jos uvijek nisi odjavio ADSL? :lol: :lol: :lol: :smt005

    ja im fino poslao prosli mjesec prigovor,i napisao da necu tih sistematskih i tako to,sve kultura,nisu mi ni odgovorili xD tako da mozete biti zadovoljni :mrgreen:
     
  9. perke

    perke Aktivista

    piroman, koliko ti je skinuto za ova dva dana?
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Opet su poceli duplat dane. Sad skuzio ccc

    [​IMG]
     
  11. monK

    monK Komšija

    a pinga blanje, gluho bilo

    je li samo do mene ovo večeras?
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    cujem da veceras puca konekcija -.-' meni je jednom pukla,maloprije :D
     
  13. Konjislav

    Konjislav Komšija

    [​IMG]

    Jel iko vidi ista cudno?
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    ahahaha 20puta prvi datum ubrojali :lol: :lol: :lol:
     
  15. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  16. zalizani

    zalizani Aktivista

    [​IMG]
    Sta je ba ovo kakav Dizdarević Salih da objasnim prvi put koristim ovaj komunikator helem ukucao username pass kad izbaci ovo
    prvo nisam iz Zenice drugo nezovem se ovako pogotovo ne prezivam fakat nekontam jel zna neko o cemu je rijec ostalo se slaze ali ovo??????
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa ukucaj svoj username i pass ..nemoj krast :mrgreen:

    A kada odes na bihnet stranicu pa provjeris racun jel ime koje treba biti ili te generalno zayebalo ?
     
  18. zalizani

    zalizani Aktivista

    Na BIHnetovoj stranici ide moj racun normalno medjutim komunikator laže :mrgreen: sigurno je neki hack :lol:
     
  19. b2_solid

    b2_solid Novi član

    poz
    zna li neko zasto mi za mjesec jul naplacuju 0.90 km kad nisam dostigao limit za taj mjesec.
    znaci potrosio sam 3017.32 MB a limit je 3072 MB
    nisam koristio SMS uopste
    pise stanje racuna Ukupno: 0.90 KM
    moze li mi neko objasniti hvala
     
  20. Moncho

    Moncho Komšija

    niti si jedini sa time niti prvi niti posljednji, zali se na salteru telecoma.
    Jer samo oni znaju kako radi taj njihov obracunski alat.