BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Onda su ti promijenili, mozda greskom, zovi ih.
     
  2. Vector Ing

    Vector Ing Aktivista

    Pa vrlo moguce da su,svakako sam ih i mislio zvati,ali prvo sam htio da vidim da se jos nekome nije desilo sto i meni.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    meni i dalje
    Data Rate : 11776 580 kbps
     
  4. Vector Ing

    Vector Ing Aktivista

    Pa vjerovatno su onda slucajno prebacili,zvacu sutra da vrate kako je i bilo :-D
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zovi odmah ima dezura.
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Haha, sto li im nije omaklo da ti slucajno dignu na 20 :D I kod mene sve OK, kao sto dmr (Damir? :)) rece, zovi, budi malo i ljut.
     
  7. Vector Ing

    Vector Ing Aktivista

    Imam takvu srecu da nikad u zivotu kad mi se desi nesto slicno ne izvucem korist ja, nego druga strana :D
    Zvao ih, kazu mozda je do centrale, a mozda je i do modema. Uglavnom ocekujem u naradnih 48 sati da se rijesi, tako su mi rekli.
     
  8. sumeir

    sumeir Komšija

  9. Vector Ing

    Vector Ing Aktivista

    Rijesen problem uz velike muke. Kazu mi prvo da ja koristim netflet5 paket i da je brzina u redu.Nakon "par" minuta objasnjavanja i ubjedjivanja da ne koristim taj paket jedva se slozise da i oni provjere jos jednom da su mi nicim izazvani smanjili brzinu. I tako zovu jos jesnom i kazu...povecana ti je brzina,prijatno.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  11. Pionir

    Pionir Overclocker

    Nisam dugo usao na stranicu BIHnet ADSL, pa gledam potrosnju i sada portal ima novi izgled.

    [​IMG]
    Prema ovoj slici za mjesec dana mogao bi lako napraviti preko 80 GB prometa i zanima me kako je kod vas?
    Da li je neko napravio toliki promet ili vise od 70-80 GB?
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ako su ti flat paketi,pravi potrosunju koliku hoces,neces imati nikakve posljedice
    ono sto su oni stavili kao fer osnova 50% ,to niko i ne gleda a isto tako i rijetko ko potrosi toliko GB

    evo moja ovomjesecna potrosnja ,paket netflat 10
    Ukupno 103937.55376 MB

    ovo je uglavnom nabijeno jer gledam utakmice u HD formatu,pa to povuce poprilicno
     
  13. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Kod mene trenutno ~70GB, i to jer sam skid'o seriju od 30GB i pokoji film, do kraja mjeseca možda navučem do 90-100. Inače je prosjek oko 60GB na čitav mjesec (surfanje, yt...), mislim da nisam nikad preš'o 150.
     
  14. Pionir

    Pionir Overclocker

    Da, sada je netflat10 paket.

    Potrosio za jedan dan 4-5 GB, bas sam neki film HD gledao, drugi dan oko 4 GB, treci dan 1-2 GB, djeluje mi malo :D.

    Nisam ni ja ranije gledao, ali sam se navuko na HD rezolucije filmova i pogresili mi adresu na Ugovoru...

    Znaci moze normala 100-150 GB bez doplate na racun, ok hvala.
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ma nema nikakve "doplate",kakva crna doplata,ko ti je to rekao?
    deri koliko hoces,nista se nece desiti
    ja inace nikada i ne gledam potrosnju,ovo mi je 2-3 puta da provjerim od kako je uveden flat rate
    a sada je doba HD rezolucije,logicno da cemo vise nabijati
    ja gledam fudbal preko sopcast ili ACEstream-ova,sve u HDu,slika stvarno vrhunska a i kada gledam arene na kompu,idu u HDu
     
  16. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ok druze, puno ti hvala...ma ne gledam ni ja, zato sam malo panicio :D

    Nego, kako gledas sportski sadrzaj koji si naveo, moze li mali intro, molim te?
    (moze i na p.p., da sad ne spamamo temu)

    P.S.
    Ne javljaju se na 1444 vec dva dana...
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja jucer zvao,steka mi moja tv,hocu da umanjim racun,pa sam morao zvati 1444 i javise se,doduse od drugi put :D
    btw.posaljem ti PM
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja potrosio preko 160 GB, pokazivac mi skroz u crvenom polju, sta ako profuram do kraja. :smt003
     
  19. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ja sam cekao...cekao i na kraju stisnuo broj 2, t.j. da se javi operater kada bude slobodan :roll:

    ok, 10x :wink:
     
  20. Ninja

    Ninja Komšija

    Ja sam već preguravao fair use limit, ništa se nije desilo.

    [​IMG]