CS nema dalje!

Discussion in 'Igre i konzole' started by Virty, Mar 7, 2006.

  1. jeretik

    jeretik Komšija


    Svjetska, bilo kakva, CS je sranje i okuplja papke
    Ne sjecam se da sam preciziro na cijim serverima
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    CS obično igra mlađa populacija i masa nisu nešto previše vješti. UT je bio majka za svoje vrijeme, sad je isto sranje, i tu su počeli SAMO snajpere uzimati...
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Skupis 5 - 6 likova, upalis GT4 staza Laguna Seca i auto Ford GT40. Pa kad krene skidanje vremena, ludilo.
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Odeš na freezonu, upališ BF i nađeš jedno 64 lika, osnuješ sqad s domaćim ljudima, mikrofon i valjamo ostale.
     
  5. [tota]

    [tota] Aktivista

    E to se vec zove igra ;)
    Jedno ljeto........ necu pricati :oops:
     
  6. Virty

    Virty Aktivista


    Pa i nemoras precizirat, na kojim si ti to svjetskim serverima igrao, jel imas steam acc. - naravno da ne. Nego si igrao na non steam public serverima, kojih ima samo kod nas! Svaka dalja diskusija je smijesna...
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    ama pored UT-a CS nema sta da trazi...... igraj malo UT pa predji na CS, vidjet ces kako odjednom sve postane sporo, dosadno, monotono, nezanimljivo... ma fuj.. baj d vej meni je UT najbolji bolji i od onih 2kX :D
     
  8. Virty

    Virty Aktivista

    UT mi je bio pravo drag, igrao sam poprilicno, kao i UT 2003 i UT2k4. Ovi novi su mi sranje u odnosu na stari dobri UT. Al eto prodje i to, a CS ostade...
    Ponovicu, UT se ne igra vise ni na jednom vecem turniru. Scena je zamrla. Steta.
     
  9. Moncho

    Moncho Komšija

    Svakom se nesto svidja i uvjek se nadje neki kome se to ne svidja i pocne da popuje ovom prvom, a ovaj prvi ne moze da odoli pa i on pocne....... i tako nikada kraja.


    CS se igra i igra ce se....... jer ima ogromno online zajednicu....., jer je to podosta godina, vec ostario, dosla mu zamjena u vidu CSS i tu ce i ostati na tronu.....


    inace igram cod, cod2 :lol: :lol:
     
  10. [tota]

    [tota] Aktivista

    CS:S se nije pokazao te vjerovatno ce proci mnogo vremena dok se nepocne igrati na turnirima (pokusano,nije islo).
    Prave ProMod pa cemo viditi kako ce to ispasti.
    Najbolje da se otvori nova tema da se vidi ko sta voli mi ovdje govorili
    o igri na razini sporta te natjecanjima ;)

    I da Pacman > ostalo :D