Gdje kupiti Dobru Stolicu :)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Ghostbusters, Mar 31, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Ova se cini dobra, al ne smijem preko neta uzet, nista dok se ne proba. Morat cu ovo koji dan obletit ove salone, da vidim ima li sta slicno.
     

    Attached Files:

  2. perke

    perke Aktivista

    i meni je ta prva zapala za oko... mislim da sam vidio nesto slicno u onoj nekoj maloj radnjici u Sentadi, ko zna da li jos rade, ima tome podosta
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Iste ove stolice (ukljucujuci i ovu sa slike) sam vidio u onoj prodavnicu u Robotu koju sam preporucio na prosloj stranici. Ovu crvenu sam cak i probao, ali bilo je udobnijih modela.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    aha, thx Hurma, ma kanim se svaki dan da odem to pogledat al' ne stignem..u subotu pravac Robot
     
  5. Ado_sa

    Ado_sa Aktivista

    gledao sam ovaj Zicomp, da li ih ima negdje u Sarajevu, neda mi se bas maksuz u Tuzlu..... :)
     
  6. Castorpoluks

    Castorpoluks Novi član

    Ja sam uzeo istu tu.Vec sam ti reko ima sve moguce opcije.Ja sam visok 198 i vrlo mi je bitno bilo da mi stoji naslon i iza glave.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Castorpoluks, jesi ti musko ili zensko :roll:
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  9. Vedo

    Vedo Moderator


    Koliko para?
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Koliko si tezak? Skripi li?
     
  11. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    U robotu novom ima radnja gdje ima mnogo dobrih stolica, jesu poskupe ali su dobre pravo .
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  13. Castorpoluks

    Castorpoluks Novi član

    I musko i zensko :p
    Jutros je moja sestra napisala onaj prvi post a ja drugi.Tezak sam 87 kg stolica uopste ne skripi i placena je blizu 300 evra.
     
  14. JaLa

    JaLa Komšija

    Da ozivim malo temu :)
    Stolica kupljena u OBIu, 150KM, kombinacija kvalitetne eko-koze i platna, bas sminka izgleda, podesivo po visini naravno, i moze se ono "klackati" naprijed-nazad :)

    http://i50.tinypic.com/bwgm.jpg
     
  15. Venom

    Venom Aktivista

    Za 20km vise mogao si dobiti original verziju te stolice. I btw pogresno su ti montirali te naslonjace :D
     
  16. JaLa

    JaLa Komšija

    original verzija :S
    jel' to u 5 grama il ima bas razlike ?
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    posto su ti te felge? :D
     
  18. JaLa

    JaLa Komšija

    ma nista, to sam u PhotoShopu ja nabacio :)
     
  19. Venom

    Venom Aktivista

    Pa eto ne znam, meni je djevojka imala tog "dupljaka". Kod mene kuci npr je recimo ta "original" verzija, kupio u robotu na spratu. Uglavnom koliko sam ja mogao primjetiti, koza koja je koristena je mnogo kvalitetnija na mojoj, ovaj dio na kome sjedis je mnogo meksi i deblji. Ali glavna razlika je sto su kod tebe rucke naopako montirane, ostalo i nije tolika WOW razlika :D
     
  20. JaLa

    JaLa Komšija

    :smt005 :smt005

    Zamjenit cu ja rucke, ne brini :)