Gdje kupiti Dobru Stolicu :)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Ghostbusters, Mar 31, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

    Pa generalno kada kupujes stolicu, prodavac ti odmah kaze imaju li dijelovi za nju ili ne.
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    U svakom slucaju provjeri ovaj FEF sto sam ja spominjao.
     
  3. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Odlično, hvala Dog_Father.
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pozz, da se aktiviram treba mi neka stolica, da nije nešto posebno skupa, tj do 100 KM, pa me zanima gdje se može potražiti..
    Čak bi mi odgovarala i neka kvlalitetna polovna, pa ako neko zna gdje ima nek javi. TK.
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Imas u Robotu, Babilonu i Fis-Bingu na sickom.
     
  6. Pionir

    Pionir Overclocker

  7. techton

    techton Aktivista

    Gledam cijenu ove stolice sa linka pa ne vjerujem. A ono u kunama :) Imam ovakvu istu na poslu. Za te pare je dobra, mada nista posebno.
     
  8. Pionir

    Pionir Overclocker

    Eto, ispravio sam :wink:

    Ova stolica (Magnus) sto bi prodao je velika i siroka, kao sto govoris nije nesto posebno.

    Koristim neku manju i uzu stolicu, podesivi ugao naslona i sjedala, ali je nizak naslon za ledja.

    Evo slicna ovoj, zelena, podesiva visina naslona za ruke;
    [​IMG]
    Ova od 200 KM (Fred) je umjetna koza i sjedio sam u yisk-u na njoj-super udobna.

    Uglavnom, prodao bi obe za manje nego Fred iz Yisk-a :D
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    I Zicompu.
     
  10. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: Gdje kupiti Dobru Stolicu :)

    Jysk u Gracanici, tu sam uzeo svoju s velikim naslonom, bila na snizenju 75 KM, mozda i ti naletis.
    Jedina mana sto ces morati izdvojiti 1h da je sklopis :D
    Edit: sad kosta 95
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja imam tu stolicu iz jysk-a s visokim naslonom, u 3-4 godine sam promijenio jedno 30 tockova, i slomio naslonjac za ruku. Ja sam poprilicno tezak, za nekog prosjecnog je odlicna.

    Iduca ce mi biti diy varijanta, nesto na ovaj fazon: http://www.instructables.com/id/Cheap-C ... ice-Chair/
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Hahaha ima i pojas :D Jos bolje ako nadjes sjediste od kamiona sa onom amortizacijom ispod :smt003
     
  13. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Meni su na tri takve u kući slomljeni naslonjači, i to uvijek pukne na istom mjestu. Ni brat ni ja nismo plaho teški, ali džaba kada pukne nakon nekog vremena.

    DIY je izgleda i najbolja opcija, jer čini mi se da nema kvalitetne stolice koja će potrajati neki period a da je pristupačne cijene.
     
  14. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: Gdje kupiti Dobru Stolicu :)

    Ja ne znam sta vi radite s tim stolicama :D
    Mozda je mene onda potrefio dobar primjerak.
    Imam jos jednu istu s kratkim naslonjacem koju otac koristi, isto izguljene rucke, ali sav mehanizam je ok.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    koliko kg imas? :)
     
  16. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: Gdje kupiti Dobru Stolicu :)

    75
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa et razloga :D
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Imam i ja tu istu stolicu vec nekih 5 godina i nikad nije kahnula,ni tocak ni rucka,85kg je u meni al cesto djeca skacu po meni dok sam za kompom sto ide na oko 100kg. Potrefio sam "golden sample"

    A jest i da sam je platio 130km u fis-u,tad jysk nije ni postojao.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja 2 metra 110kg :D Otislo do sad dosta tockova al evo sad ko da sam potrefio na neke jace, a jos po 2 marke komad bio :)
     
  20. Pionir

    Pionir Overclocker

    Kod mene su stolice ispravne.

    Sada imam 98 Kg, nisam lomio naslon za ledja ili ruke (ali ne koristim toliko), nekad davno jedan tockic slomio...

    Kod ove velike, moze se slomiti naslon za ruke, ali kod male su metalne sipke-bas velika sila treba.

    Ima u Kaknju neka radnja, mislim da oni to proizvode-dostavljaju, katalog sam izgubio...

    ako nadjem javim, jer ima puno izbora i boja.