Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Hamo, jesu li to Zeničani ?
     
  2. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ovaj sto streama jeste, mislim da su ostali u ekipi iz Ze ali to nisam siguran.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Za malo..

    [​IMG]
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Uzeh i ja pubg odigrao sam koji sat. Igra je ok zabavna jedina velika zamjerka na performanse. Imam 40 fps na 1440p medium manje nego na dayz dok recimo na bf1 imam na tim postavkama duplo vise fps a fb3 engine ljepsi za 2 klase od UE. Moram vidjet ima li kakvih tweakova za ovo mada i sa 40 fps moze se igrati. Podsjeca me podosta na dayz. Zavrsi 6. maloprije :D
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jucer na gamescom-u su rekli da ce Forza 7 imati manje zahtjeve od Apex-a i FH3 i biti bolje optimizovana.
    Nadam se da ne lazu, ove dvije su znale bagovati i na high-end konfama.

    F1 2017 ne znam da li bih kupovao posto sam 16-ku kupio, mozda me ovi classic bolidi privuku.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Tomb raider 2 u U4 engine-u. Ima dole link za download, cijeli prvi level i nevjerovatno izgleda. Koliko sam ja skonto ovo radio samo par likova koji su ljubitelji igre. Da se postide veliki studiji.

     
    NeTRa1der likes this.
  10. Esh

    Esh HWB

    Uh, ovo se igralo na PlayStationu poslije škole u igraonicama tamo negdje 97-98.. Dobro izgleda, sad svi udaraju na nostalgiju :)
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Brzo će oni ovo morati skinuti sa neta jer će ih Enix tužiti, kao što svi rade kad se neko potruditi i odradi odličan remaster..
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Hoce li iko uzimati novu NBA 2K? Ima li neko da fura i igra taj serijal pa da javi utiske na prezentaciju 2k18 ili cak i same igre i gameplaya, nesto sam se nameracio da je uzmem al rekoh da se ne zalijecem totalno.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Nisam igrao prethodne 3-4 generacije, čak sam zadnje igrao na PC-u, ali je bilo problema oko online multiplayera i servera pa sam odustao.. Moglo bi se probati kroz par sedmica, ali sa konzole :)
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ako ne bude skup uzet cu i ja cisto radi nostalgije a citam nece puno mjenjati od originala.
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Evo registrovao sam se za BETU, nadam se da ću dobiti key.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. Piroman

    Piroman Komšija

    Ima već narodna verzija na torrentima: NBA.2K18-CODEX skinuo, instalirao, fercera sve, džojstik namjestio pomoću x360ce (64bitna verzija), igra grmi. :D
     
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Super, trebalo bi da se isplati onda bem ga, moze se za 60KM naci origi verzija, sa svim mogucnostima koje origi igra daje, igra bude puno jaca i bolja 8) Mnogo fala na reply-u!
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nisam jos narucio :D ali sumnjam da necu :D
     
  20. Esh

    Esh HWB

    @Qler Nisam nezadovoljan tvojim odgovorom :D