Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. vutra

    vutra Komšija

    Izgleda da EA ima neki "Cards" fetiš.
    Probam danas NFS Payback trial i umjesto normalnih upgrade-a, sad dobiješ Speed Card s kojim radiš upgrade auta....:rolleyes:
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Obzirom da fanbojsi ubise Acti parama, vise se i ne trude. Dok je ovaca..

    Povrh svega, igra je dosta losa. MP je grozan a koliko vidim i SP je na nivou battlefield kampanje.



    Gamespot 9/10 hahahhaha
     
    Last edited: Nov 6, 2017
  5. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Najgora je spoznaja da će se nakon mjesec dva pojaviti prvi novi cheatevi koji će opet ubiti MP. Ono što sam doživio u beti ne želim opet vidjeti. Zato sam zaobišao ovu igru u širokom luku.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Game spot, ing i ostali, svaka igra 9 i više, ako je vaš smeće onda dobije 7 :D

    Ovo ću sa metalom pirat skinut za dan ispucati SP i ćao.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nije bas, sad kontam, Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands odlicna igra dali 7 a ovom smecu dali 9 :)
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ništa do Forza Horizon 4. Ne znam što ne ubace više tuninga u FH serijal, mislim da bi to dobro prošlo kod fanova :)
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ovaj NFS Payback nije vrijedan ni piratske verzije...
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    lol, istina. Isto igra sa mobitela :)
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Lol[​IMG]

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    Jedino zombiji valjaju, da se moze uzeti posebno za 1/3 cijene pa hajd, ovako bacanje para
     
    Vedo likes this.
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Electronic Arts to acquire Titanfall maker Respawn for as much as $455 million
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    R.I.P. Respawn Entertainment.

    Sent from my SM-T350 using Tapatalk
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    EA pobi sve zivo. Respawn preuzima novi StarWars koji je bio radjen pod Visceral i pored te igre raditi ce na Titanfall 3/VR spin-off.
    Dobro su im suknuli sa datumom izdavanja izmedju BF1 i COD, samo da se igra ne proda, cudi me da se dev. nisu nista pitali oko toga a bio je njihov IP. Sada su obicni robovi i osnivaci Respawna ce napustiti studio u roku 2 godine sa parama od prodaje firme.
    Od 455M, 300 je cijena za kupovinu, dodatnih 150 je bonus ako bude dobar rating score na metacriticu za T3 i novi StarWars.
     
    Last edited: Nov 10, 2017
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne znam zašto je EA poster child katastrofa producenata ? Većina kompanija ovako radi. Titanfall 2, iako ga nisam igrao ovo što sam pročitao je odlična igra bila. Respawn je bio private, EA je ponudio lovu i šta sad ? Meni je glavni krivac za ovo današnje stanje ogromni budžet igara, treba ti samo 5 miliona kopija da budeš break even. Ko će to forsirati novi IP znajući ovakvu situaciju ? Imate i potpuno drugi spektar sa ovom farsom od Star Citizena koje nikad neće ugledati svjetlo dana jer nema izdavača da forsira developera i nikakvih rokova. Sutra da izađe super igra sa odličnim gameplayom a onako grafikom, prvo bi se svi žalili da su teksture sranje, grafika loša i sl. Pa eto samo koliko je bilo žalbe na Witcher 3 i navodni downgrade u odnosu na E3, gaming zajednica je bukvalno brujala o tome par mjeseci. Nisu ovdje samo krivi izdavači.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Juce citam da je Respawn sam odabrao datum za release igre i da im je EA ponudio da pomjere. Inace, htio ih je Nexon kupiti, ali je EA imala first refusal, tako da su jos dobro prosli.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako je dev tim u vlasništvu izdavaca, onda developeri imaju manje slobode. Pogloedaj sta se desilo sa Visceral Games. Ljudi fino kazu da su bili natjerani da prave igru koju niko nije htio praviti i igru koju niko nije htio igrati (Hardline). DICE tim ne lici na ono sto je nekada bio. Obzirom da je EA gigant koji forsira mikrotransakcije, sve ce se te igre pretvoriti u rupu bez dna za bacanje para gdje je gameplay na desetom mjestu.

    A 5mil even je zbog agresivnih kampanja i makretinga koji pojede vise nego development. Nije bez razloga EA kompanija bila za redom najgora par godina. Popravili su se bili sa free igrama, dobrim supportom i Origin Accessom ali su se vratili na staro sa agresivnim m. transakcijama u svim igrama.

    Slazem se da SC-u manjka discipline i strogi izdavac ali se ovdje radi o tome kada dev tim postane izdavac. Taj dev tim ce za koju godinu postati samo ime a onda nece biti ni imena.

    Sliejdeci Titanfall ce biti forsiran na frostibe engine i to ce biti prvi korak "diktature".
     
  20. vutra

    vutra Komšija

    Izvinjavam se ako je neko već postavio...

    Posebno bih izdvojio od 13:15 pa do kraja.