Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ubacit ce na proljece, ljeto..

    EDIT: Proguglaj da li su vec ubacili novi UI. Nisam u toku, govorili su na proljece, pa vidim da su neki vec dobili browser-free interfejs.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Update je bio jucer bio.
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Kako vidim ovo je samo za browser interfejs update, nista za in-game nije mjenjano?
    Bar niko ne pokazuje na yt gdje sam gledao.



    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  4. vutra

    vutra Komšija

  5. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. vutra

    vutra Komšija

    Igrao sam sinoć jedno 3 sata i jednostavno ne mogu da vjerujem da je "ovo" prošlo kroz fazu testiranja.
    Hajd, bug se može provući tu i tamo, ali ovo je tako očito da nema teorije da se ignoriše ili propusti.
    Što je najgore, ovo mi toliko odvraća pažnju da samo gledam u face gdje god krenem :D
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Na konzolama taj UI je na BF4, jos od prije nego sto je BF1 i izasao. Pretpostavljam i na PC-u isto tako.
     
  8. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Probao sam i ja jucer MEA nekih 4-5 sati na PC-u. Iskreno nisam se susreo sa bug-ovima niti cak imam toliku zamjerku na izraze lica, istina je da doprinose jako negativno na atmosferu, ali moglo bi se oprostiti ako bi prica bila vrhunska. Mene nije inpresioniralo i mislim da je jos veci nedostatak sto je igra jednostavno DOSADNA, dijalog je LOS i skoro je nemoguce da se covjek poveze sa karakterima jer su skroz NEZANIMLJIVI.

    Veliki sam fan, jedino se mozemo nadati da ce igra kasnije biti mnogo bolja i da je ovo samo spori uvod i pocetak svega.
    Istina ima samo jedna CGI scena koja me se dojmila u tih 4-5 sati, a to je scena u kojoj cete vidjeti "sa cim imate posla".
    Ako vec znamo da je toliko kreativnih ljudi otislo iz Bioware-a i da je ovo radio potpuno drugi ogranak, mozda jednostavno ovo bude epic fail...a mozda bude nenormalno dobra igra u nastavku...uglavnom za sad to nije, moje licno misljenje.
     
  9. Zer0

    Zer0 Aktivista

  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Pa ne znam bas, meni i dalje izgleda dobro samo drugacije.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  11. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Meni recimo ovo izgleda puno bolje:

    [​IMG]

    Od ovoga:

    [​IMG]

    Graficki je igra uredu, ja iskreno jedva cekam recenzije za cijelu igru. Ipak se ne moze cijela igra suditi na osnovu uvodnog dijela od 4-5 sati. Valjda.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Slazem se da izgleda bolje, ali mislio sam na graficki izgled

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  13. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Odigrao jos 2-3 sata, ali ovaj put bez zurbe jer ne mogu igrati main story dalje posto sam ga zavrsio. Mogu vam reci da se dojam malo popravlja. Sad sam samo istrazivao planetu i naisao na neke interesantne detalje i sitnice. Cini mi se da bi ovaj otvoreni pristup igri mogao biti atmosferican i bas fino podsjeca na ME1...definitivno ovaj segment ima potencijala.
    Ma kad ce vise te recenzije :)
     
  14. vutra

    vutra Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Andromeda se znači uzima na sniženju :) Taman do tad poprave šta se može popraviti.
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    75 na metacritic. B tim radi igru, a onaj tim sto je do sad pravio, radi na novom IP.
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Da je bogdom b tim, ove moderne feministkinje su preuzele Bioware.

    Meet the writer from Bioware.



    https://www.reddit.com/r/KotakuInAction ... riter_for/

    Na prvoj strani sam vidio da je gender i racial quota ispunjena, ovo sa likovima je samo potvrdilo stvar.



    Koji cirkus je Bioware postao, unajmiš ženski model prema kojem bi uradio model u igri, i onda ga namjerno napraviš ružnije da bi se neko mogao poistovjetiti sa likom.





    Bioware, not even once.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bas mi je jaran govorio da su citav tim napravili tako da ima svega od feministkinja do transgender i svega ostalog.

    Ima i ovaj https://pbs.twimg.com/media/CpH3WtHWEAAABDS.jpg

    Ova PC kultura je bas u kurac otisla, jedva cekam da se zasiti narod.
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Povlačim svoju raniju izjavu o kupovini na sniženju - ovo se čeka na EA Access :)