Izgradnja sportskih objekata u BiH

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Bio_Sam_Zmijanac, Mar 22, 2011.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    :D

    Trebala je ova trava i ići na BP, samo je nisu uzgojili na vrijeme, tako kažu, pa je za BP trava naručena iz Austrije ako se ne varam.
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Valjda iz Slovačke.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Iz Austrije ce biti trava.

    Bilino je trenutno u procesu stavljanja kvarcnog pijeska.
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma pusti levate ba. Ja iz prve ruke cuo da ce biti iz Austrije. Prije par dana stajao sa covjekom koji radi na nabavci.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kao i sto smo ti rekli, trava ce doci iz Austrije:

    http://www.zenica24sata.com/2012/07/26/bilino-polje-zavrsena-drenaza-travnjaka/

     
  7. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Na stadionu Bilino polje u toku su radovi rekonstrukcije terena. Kada pričamo o dosadašnjim radovima, možemo reći da je veliki dio posla urađen. U toku današnjeg dana smo razgovarali sa direktorom JP za prostorno planira i uređenje grada Zenice Heleg Mirsadom.

    Stadion je poravnat, urađena je drenaža, a također su završeni i poslovi vezani za prskalice, hidrante i kanalizacione vodove. Trenutno je završeno oko 45% terena, a za sada se izvode radovi postavljanja kablova i grijača čija je dužina 32.600m“, rekao nam je Heleg Mirsad.

    Kako bi proces rekonstrukcije terena bio ubrzan i završen u najavljenom periodu, odmah po postavljanju grijača druga ekipa radi zaštitni sloj pjeska koji ide na grijače.

    U toku sutrašnjeg dana očekujemo da stigne i hranbeni sloj koji će da se nanosi preko zaštite, pa potom i trava koja će stići iz Austrije“, rekao je Heleg.


    Također, u sklopu rekonstrukcije terena, će biti urađena i zaštitna ograda visine 6m, a bit će postavljeni i novi golovi, kao i klupe za rezervne igrače koje se sastoje od 18 Recaro sjedišta.
    U završnoj fazi će se obaviti i radovi vezani za korner zastavice koje će biti postavljene na 105 i 60 m. U sklopu finalnih radova terena, bit će postavljen video nazor kao i odgovarajuća audio oprema za koju su instalacioni vodovi već spremni.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    http://www.zenitfm.net/zavrsena-drenaza ... nom-polju/
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Nabavljeno je 18 sjedista Recaro za Bilino Polje.
    Recaro sjedista za rezervne igrace.

    [​IMG]
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Hoce li biti kakvih radova na tribinama?
     
  10. veki81

    veki81 Aktivista

    Da mi je jedno da u auto ubacim :smt007 .
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Prvo mjenjač sredi :D

    Nego na indexu komšije hvale projekat i pitaju se kad će kod njih ovako. Eh da sam i to doživio da nam neko zavidi :D
     
  12. veki81

    veki81 Aktivista

    Jbg ima nas koji znamo ubaciti u drugu brzinu :mrgreen: .
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Daj link sa indexa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. nFare

    nFare Komšija

    Sta je ovo ispred sjedista fontana ? :D

    Fakat sam mislio da od izgradnje silnih trznih centara necu dozivjeti ovakav teren kod nas, a pogotovo Recaro sjedista, jos ako je koza iz Preventa :D
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa nije ti to slika sa bilinog polja. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    http://www.index.hr/sport/clanak/sukeru ... 28093.aspx
     
  17. nFare

    nFare Komšija

    Pa sto ga Tale zalijepi kao da je Bilino, znamo kako izgledaju Recaro sjedista.
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Na Bilinom ce biti crno-crvena sjedista, ili samo jednobojno crna ili crvena.
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ja sam zalijepio jer mozda ne znaju svi. A ova kombinacija koju je Patton naveo ce biti.
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Niko nije odgovorio, pa evo da ti ja kažem kako to za sada nije u planu. Ono što je za sada u planu:

    "U sklopu projekta zamijenit će se travnjak, uraditi novi drenažni sistem, promijeniti prostori sa rezervnim igračima u ekipama i službenim licima, a postaviti će se i novi audio sistem na stadionu."

    Kad bude love biće i tribine :D