K: Baza i adapter za Panasonic KXTGA651FX

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by selvin, Jul 28, 2013.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Stavio sam odmah u oglas jer svakako nemamo podfuruma za ovo, mada me interesuje i gdje se moze nabaviti novo, ima li kakav zastupnik kod nas i moze li se uopste kupiti ovako dio po dio?

    Da kazem "grom ih ubio", nosio sam elektricaru, kaze tesko je nabaviti taj dio sto se pokvario. Mozda jedino jos kojem da odnesem. Vjerujem da se za adapter lakse snaci ali problem je sto mi je crkla ova baza sto nije samo punjac vec primopredajnik signala. Dakle, telefon je sa 2 slusalice, obje su ostale ispravne, i ispravna je ona obicna baza za punjenje i njen adapter, a fali mi jos jedan adapter i glavna baza. Mogu bez ovog drugog adaptera, oba cu puniti na istoj bazi, ali eto nju sam trazio po piku i nema, imaju neke za druge modele, ali ne znam odgovaraju li.

    Ako neko ima iskustva s ovim, slucajno ima ovo ili ima informaciju gdje se moze nabaviti sve je dobrodoslo :)

    Evo slika:
    [​IMG]

    I da pitam za baterije sto se u slusalicama, Ni-MH su, je li ih treba povremeno napuniti i slicno? Tj. kako ih najbolje sacuvati?

    EDIT: Ima ovaj telefon verziju sa jednom slusalicom i ovom glavnom bazom, pretpostavljam da to odgovara i za dvije slusalice?

    EDIT2 (jesam zahtjevan): Nasao sam na piku bazu za KX-TG7301FX. Googlam ne nalazim, ima li sanse da ovo odgovara?

    Hvala!
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Anyone? Nasao sam da bi trebala baza od seta sa jednom slusalicom trebala stimat. A izgleda da od ovog modela 7301 ne stima, barem sa slika sto sam vidio. Pik sam jos jednom prerovio i nula bodova, ima slicnih telefona, ali nisu ista serija, a daleko su mi ljudi pa ne mogu probat.
     
  3. apdejt

    apdejt Overclocker

    Mani se corava posla tj. jedino ako polovno nadjes mozes i proci dobro. To novo da naracujes izaci ce te skuplje nego taj nov tel. sa dvije slusalice.
     
  4. Pionir

    Pionir Overclocker

    Panasonic BIH radi; http://www.vtc.ba/ ovlasteni zastupnik, serviser, distributer Panasonic.

    Tel.: + 387 39 832 600-Servis VTC.

    Opće informacije, Panasonic eShop, 036/313-070, [email protected].

    http://www.ibar.ba/kategorije/BARometar ... _eShop.php

    Ima covjek u Zenici, Hadzija ga zovu, pravo ime neznam, 061 801 890...pokusaj.

    Ima privatnu firmu, haman je inzinjer.

    Nama je BHTcom ranije prodao i servisirao Siemens, ali vise ne rade to zastupnistvo i dali su nam kontakt istog covjeka- Hadzija = Panasonic, dosta su slici tim na slici...