Konfiguracija----->Sta kazete???

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Hells, May 2, 2005.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Nista onda 8RDA+, Mobilnog, 512 rama i grafiku po zelji :idea: :arrow:
     
  2. Guest

    Guest Guest

    A stacemo s ostalim ÐIÐAMA/MIÐAMA !
    Koliko ja znam ne sastoji se PC od maticne,processora,ramova i graficke ! to bi bilo tek nesto vise od polovine ! :idea:
    :roll:
    Nego ti jarane uzmi najeftiniju x64-Bitnu konfiguraciju i zapali jednu lulu kad to sve sklopas ! Bolje nego da se kajes za nekih 10 tak mjeseci stim sranjima 32-Bitnim jer ionako sve prelazi na x64 za ca nekih 15mjeseci !
    Pusti ti te fazone mjenjanja konf svake 2 godine kao sto neki govore, mozda nas i ima koji to radimo ali malo nas je ludaka van te lijepe nam BiH !
    Haj sretno s nadom da nece biti velikih slagiranja na ovaj moj post !
    :smt018
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    onda mu ti fino posalji koji euro da moze sve to sklepati. :mrgreen:
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    dobar si... moore junior :D

    daj pusite čovjeka nek si uzme ono za šta ima para... bolje rock stable socket a sistem, nego šepavi 939 sa lošom periferijom.
     
  5. GV

    GV Komšija

    U e-systems-u imaju EIZO monitore doduše polovne ali daju garanciju na godinu dana, 17-ka 110 KM, a imaju i veće. Ja sam gledao tošibin lap top, ekran skroz OK bez mrtvih ili vazda živih piksela. Giga rama je možda ipak previše za svakodnevne aktivnosti s obzirom na ostatak konfiguracije ili cijenu, ja bi radije dodao tv karticu ili neku drugu điđu.
     
  6. GV

    GV Komšija

    Mnogo živa ova diskusija dok sam kucao prethodni odgovor već se prešlo na novu stranicu.
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    podrzaval nforce2 socket 478?
    i aj trebam nabavit maticnu i graficku

    nego ako bih ja kupio novu maticnu i grficku mogul samo to ubacit u kuciste i onda prikljucit hard disk, modem, dvd i cd-rw, procesor, rame, napajanje i ostao????