Nintendo Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 20, 2016.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    U videu se vide rupe ogromne na vrhu tableta, znaci da ima aktivni fan u sebi. Pa je vrlo moguce da dozivi kakav boost kad je dockovan.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    12. januara ce Nintendo odrzati live event gdje ce prezentovati igre za Switch, cijenu i ostale detalje.
     
  3. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Očekujem cijenu od 299 dolara, kod nas prevedno 750KM :lol:
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Prije da ce bit 399, kaze Nintendno da nece gubiti po konzoli. Kad skontas za 299 mozes uzet sranje tablet, tako da ce sigurno biti skuplje.
    Ja sam odvojio vec kovertu za mart :D

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  5. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Eee Vedo Vedo, ccc..., nepopravljiv si ... i pun love :D
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ma ovo će uzeti samo Vedo i Baha s foruma, prvi na početku životnog vrijeka a drugi na kraju :D
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Baha sigurno neće uzimati ovo đubre pored toliko WiiU igara koje nije završio. :)
    Do kraja godine mi je samo u planu jedan Xbox One S i to je to do sljedećeg ljeta. PS4 me isto tako ne privlači bez BC, eksterne usb podrške i nemogućnosti promjene psn id-a.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam odustao od PC gaminga (ko kad su mi PCevi uvijek zauzeti 3D rendanjem i sl). PS4 Pro + Switch su za mene. Switch ce mi dobro doci na poslu, nekad sam toliko lijen i umoran da mi je mrsko upalit TV i PS4, nego predjem na udobnu fotelju i otvorim 3DS i odigram koju dok mi vamo PC izrenda nesta. E Switch ce da mi zamijeni 3DS, ono, zavalis se da odmoris ledja i bacis koju partiju usput.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  9. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Mogli su te iskoristiti da te ubace u reklamu za Switch :D

    Usput bi dodatno zaradio Hehe..
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

  11. vutra

    vutra Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. vutra

    vutra Komšija

  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Jos par sati i znat ce se svi detalji

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    U 5 po našem vremenu počinje, ali mi ne pada na pamet da gledam. To uz jutarnju kafu. :D
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mene najviše zanima cijena. Ako bude 199-229€, kupuje se što prije, ako ne čekaju se naredni Black Friday deal-ovi.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Ispod 250 bi bio sweet spot, iako bi volio da su pucali na 350€ a da su podebljali taj GPU i bateriju da bude blize X1/PS4, da se moze RDR2 i sl u pokretu/hali igrati.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Otici ce dionice u tri lijepe nakon ove prezentacije, ovi Japanci kao da su kakva retardirana nacija xD

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    March 3 for $300
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nadao sam se 250. 300 je na samoj granici.