Nintendo Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 20, 2016.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Kako ljudi sjebase stvar, pa to nije normalno. Ovo postaje definicija "hladnog tusa". Jos ako kazu da ne mozes napravit account za koji ce ti se vezati sve kupljene digitalne igre (ne ovisno od konzole) e onda ga j*ebi tamo.

    Ova konzola se ubila za homebrewa i igranja starih naslova on the go.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I ako bude poštenog account sistema (u šta sumnjam), neće ga plasirati sigurno do jeseni. I ovaj party chat sistem im je genijalan: ponudiće aplikaciju za Android/iOS preko kojeg ćeš moći obavljati in-game chat sa rajom umjesto preko same konzole. :lol:
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    A ovo je jos jace:

    PS3 port u 2017.godini xD
     
  4. Esh

    Esh HWB

    I ja sam se iznenadio kad sam vidio 300 USD, mislio sam da će ciljati na nekih 250, a bukvalno cijela godina djeluje veoma tanka sa najavljenim naslovima, osim ako se "iznenada" ne pojave portovi postojećih igara, gdje je opet upitno koliko je to interesantno igračima..
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bilo bi (donekle) interesantno da Wii U portove naplaćuju $20-40, ali to nažalost nije slučaj jer će MK8D koštati $60.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Najluđe će biti kad obore rekorde u prodaji :D Šteta za igre, one jedino prodaju konzolu.

    Ići će ovo puno bolje od wiiU, barem su marketing odradili kako treba ovaj put. Za Wii U toliko su ukenjaju da većina ljudi nisu znali da je nova konzola nego dodatak za wii

    Na kraju ko ih ebe, možda bi i bilo bolje da završe kao Sega pa da im franšize igramo na plejci :D
     
  7. gilla

    gilla Aktivista

    Koliko su samouvjereni alocirali su samo 2 miliona konzola WW za prvi mjesec.
    Jedino mi se cini da su ovo namjenili da muzu fanove a ako ubodu kao sa wii onda jos bolje.

    Najgori launch naslovi ikad sem zelde, ostalo sto su najavili vrlo lahko ce to biti odgodjeno, znači po 6 mjeseci najmanje između izlazaka. Opet ništa od podrške većine izdavača, cijena je nerealna za hardver, a cijena dodataka je joke.
    Ne mogu vjerovati da će se plaćati ono smeće od online ekosistema. Chat sistem su mogli samo oni smisliti ili sony od prije 10 godina.

    Mislim da bi trebalis e fokusirati na software od naredne generacije. Neke naslove za mobitele, neke za pc i konzole. Desetine bi miliona prodali sto se tiče maria, zelde, pokemona...
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zelda 40% ukupne memorije na konzoli :lol: Inace 32GB ima. Bas dinosaurusi industrije
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Oboriće (možda) početne rekorde, ali čim dođe ljeto ima da potone k'o kamen ako ne spuste cijene.
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uzet sebi polovnu Vitu za nekih 100-120$. Isplatnije je. Plus imam vec kamaru igrica za Vitu sto su za ps+ dosle.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Vita u dobrom stanju i sa 32GB karticom (koliko ima Switch) na zapadu puno jeftinija od Nintendove konzole. Najbolje je uzeti PSP. :)
     
  13. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Ovaj ko dzeko izgleda matere mi :)
    Btw i ja sam se nalozio na ovo pravo, pogotovo ce se dobro uklapati sa satom voznje vozom u jednom smjeru na posao
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Nintendo Switch

    Imao sam PSP, izigrao ga godinu, dvije, pa onda instalisao Sudoku, Bejeweled, i jos par takvih igrica, i starom dao. Najbolja odluka, eno ne silazi sa njega. :D

    Bude jeftinish micro sd za PSP i Vitu tamo. Ja sam znao naletiti na 64GB za 20ak $.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Nintendo Switch

    Sve bude na snizenju kad tad. I te su bivale, ali sam ja uvijek mislio da iste za obje konzole.

    Samo treba pratit CheapAssGamer, na FB. Ljudi prate sve dealove na svim US stranicama u vezi svega vezanog za igrice.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jesam rekao da će biti milju :smt005 čitam pitanja
    Ok posto se za europu jos ne zna kad ce stici konzola a vi tvrdite da cete imati na datum izlaska u americi evo ja zelim da kupim 3.3 i opet nudim duplu cijenu...ja sam ozbiljna musterija za duplu cijenu kontaktirajte me 3.3 2017 062 487878

    Pa kralju već je i više nbego dupla cijena :smt005
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    ma bit ce on jedno 7 stoja kod ovih dilera na piku i to na dan izlaska. PS4 Pro im je bio 850 KM (isti dan je izasao u Ger za 400 Eura).