P: Galaxy Nexus FULL PACK - fabricki otkljucan 16GB 600KM !!

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Tesla, Jul 28, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tesla

    Tesla Aktivista

    Prodajem dakle ovaj telefon u savršenom stanju, odnosno mijenjam za NOTE uz moju doplatu ofc.

    Fabricki otkljucan.

    FULL pack, otklj bootloader, instaliran Paranoid Android 1.9.1 Alpha.

    Cijena 600 za clanove foruma.

    Ko prije djevojci meni Galaxy note :)

    Lokacija Sarajevo
     
  2. Tesla

    Tesla Aktivista

    Re: P: Galaxy Nexus FULL PACK - fabricki otkljucan 16GB 600K

    Dok se vi prekontate izaslo jos nekoliko verzija ROM-ova, dakle sada je instaliran Paranoidandroid 1.9.5a :smt005
     
  3. Reznor

    Reznor Overclocker

    AW: P: Galaxy Nexus FULL PACK - fabricki otkljucan 16GB 600K

    Bolje ti je da vratiš na stock.

    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
     
  4. kvaju

    kvaju Komšija

    zasto?
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    AW: P: Galaxy Nexus FULL PACK - fabricki otkljucan 16GB 600K

    Zbog prodaje.

    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: P: Galaxy Nexus FULL PACK - fabricki otkljucan 16GB 600K

    U pravu je kolega. Ja recimo nikada ne bih kupio polovan fon sa custom rom-om ili kernelom.
     
  7. Tesla

    Tesla Aktivista

    Re: P: Galaxy Nexus FULL PACK - fabricki otkljucan 16GB 600K

    Ah ok, ja samo takve i trazim, ali vjerujem da se ljudi uplase iz nekog razloga sto je otkljucan i dotjeran.

    Samo da dodam da ce biti stockified u trenutku prodaje, nije posteno da sada mijenjam, zar ne ?

    Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
     
  8. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: P: Galaxy Nexus FULL PACK - fabricki otkljucan 16GB 600K

    E kod mene je suprotna logika, pogotovu kada mi pokušava, pored uređaja, "prodati" još i šuplju da nije ništa dirao i da je sve stock od prvoga dana: "Iskeširao si toliku lovu za fon i nisi ni pokušao da ga čak root-aš!? Daj ne se..!" :walks away: :mrgreen:

    Znači uvijek bi prije povjerovao i uzeo fon od nekoga kao što je kolega Tesla nego da mi bilo ko nudi uber-fon uz tvrdnju da nije nikada root-an, čačkan, itd. a svi znamo kako je "teško" vratiti sve na stock! Moja preporuka: Prodaji i nudi ga kakav jeste, pošteno, pa ćeš i naći adekvatnu mušteriju! :wink:
     
  9. kvaju

    kvaju Komšija

    Re: P: Galaxy Nexus FULL PACK - fabricki otkljucan 16GB 600K

    Ja bi ga baš uzeo da je rootan i custom rom na njemu, u biti tako sam ga i prodavao, jer je na svakom androidu dosad kojem sam imao, stock rom bio daleeeko gori neko custom.
    Al opet, galaxy nexusa po meni bar uzimaju likovi koji znaju šta je taj telefon, a to su geekovi koji vole prčkati.
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Re: P: Galaxy Nexus FULL PACK - fabricki otkljucan 16GB 600K

    Ovo je oglas ako neko nije primjetio. Tesla, hocu cistit ovo? :D
     
  11. Tesla

    Tesla Aktivista

    Re: P: Galaxy Nexus FULL PACK - fabricki otkljucan 16GB 600K

    Ma primjetio sam i ja, ali neka stoji da bude postena prodaja. Hvala.

    A i ja sam neki dan kad sam pricao sa jednim prodavcem NOTE-a saznao da je isti lako brikovati te da je on na njega stavio kernel koji je apsolutno stabilan, na zalost nisam prodao nexus ali bih upravo takav uredjaj i uzeo.

    Na Piku cu se pretvarati da nisam cuo za xda i da mi je plafon gamers.ba :)

    A sto se tice HWB-a. Instaliran je gore spomenuti rom sa CM kernelom, jer zaista ne volim oc raditi. Kickass kernelizer je aktivan kao i supercharger skripta. Kada se ide na oslobadjanje memorije dobijem oko 420 mb slobodne sto je odlican rezultat. Da ne govorim o optimiziranoj bateriji koja mi po prvi put u zivotu traje od 06 do 21h sa mojim koristenjem, odnosno drain je 1% svaka 3h preko noci kada ga na zalost moram ostaviti da pava :)

    Zipallign, fix emissions i optimizacija sql-a je takodjer aktivna pri boot procesu. Rekao sam sebi da cu se malo poigrati sa sgs2 i sa NOTE sta prvo ugrabim, ali je meni ovaj stroj vrhunski. U ranoj prealphi se trenutno vrsi portanje sense interface-a kao i ovog novog mozilla gecko html5 os-a, i vjerujem da ce bar ovsj drugi vremenom postati stvarnost i necu moci propustiti da vidim kako to sljaka.

    Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
     
  12. wragg

    wragg Aktivista

    Re: P: Galaxy Nexus FULL PACK - fabricki otkljucan 16GB 600K

    Fabricki otkljucan? Je li ovo onaj sto je imao problem sa unlockanjem ili si uzeo drugi?
     
  13. Tesla

    Tesla Aktivista

    Re: P: Galaxy Nexus FULL PACK - fabricki otkljucan 16GB 600K

    Da to je taj, a sa obzirom da sam direktno primio e- mail od google-a welcome to your carrier free galaxy nexus dovoljna je referenca da se naziva fabricki otkljucanim, plus sto svi na forumu znaju za to pa eto ti sada to pitas, mislim da tema moze ici na ciscenje osim wragg-ovog posta da znaju ljudi.

    Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
     
  14. Tesla

    Tesla Aktivista

    Re: P: Galaxy Nexus FULL PACK - fabricki otkljucan 16GB 600K

    Moze lock hvala. :smt006

    NOTE lego'
     
Thread Status:
Not open for further replies.