P: Xbox 360 Pro 60 GB (Jasper) + dodatna oprema

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by neer, Mar 24, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. neer

    neer Aktivista

    Snizio sam na 130 KM, stoji bezveze u kući i fakat je dobar deal.

    Ne znam više stvarno, haman raja nema para nikako, samo dobijam ponude da razmijenim za domaći med, 5 pari čizama, vrata od Golfa i slično.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ja sam se nacekao za PS3 par mjeseci. Javljaju se ljudi svaki dan ali sve neozbiljne ponude.
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa nema se para,to je cinjenica...ovi sto imaju,oni pucaju najnovije konzole i daju lijepe pare za igrice
    dok ostalim je to luksuz
    ovi sto nude raznorazne gluposti po piku necu ni komentarisati,raji dosadno pa po piku nude zamjene
     
  4. neer

    neer Aktivista

    Nigdje manje para a skupljih telefona po džepovima, uključujući i kupoprodaju preko tog Pika, čudna smo sorta.
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pa cinjenica je da su telefoni jedini luksuz kod svih...a mnogi ne zale na telefon,nekima kupe roditelji,neki na otplatu i tako to
    pa nije bas da kupoprodaja preko pika cvjeta...evo vidis da svi pisu kako ne mogu nista prodati,cak i kada stave nizu cijenu od realne
    puno se lakse prodavalo prije 3-4 godine nego sada,barem sto se moje prodaje tice
     
  6. neer

    neer Aktivista

    Prodano, može lock. ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.