PiP: iPhone 5s

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Neso, May 8, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Neso

    Neso Komšija

    Prodajem iPhone 5s 16 GB fabricki otljucan. Telefon je nov, koristio sam ga 10 dana samo. Znaci nema otiska prsta na njemu kako treba :D Telefon prodajem jer sam na poklon dobio 6.

    Molio bi za procjenu
     
  2. kvaju

    kvaju Komšija

    Blago ti se :)

    J sam svoj neki dan za 620km prodao, al posto taj tvoj nema packe, oko 650-700km mozda.
     
  3. selvin

    selvin Moderator

  4. Neso

    Neso Komšija

    Gledaj, ja sam telefon kupio prije 6 mjeseci, otisao na malo dalji put medjutim telefon nisam nosio sa sobom. Nosio sam svog starog HTC-a. Tako da je telefon stajao u kutiji 6 mjeseci i ja mislim da je ostalo jos nekih 5 mjeseci Apple garancije. Telefon je par dana koristen, kakav je u Apple Store takav je i ovaj.
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Garaziran, standardna prica. Ne ocekujes cijenu novog telefona? 650KM max.
     
  6. Neso

    Neso Komšija

    U Univerzalno je 910 KM nov a po piku se "dobro" ocuvani ne prodaju ispod 650 KM. Medjutim ovaj uredjaj je za eksponata i nekoristen bukvalno i ima jos 5 mjeseci Apple international warranty tako da je moja cijena 700 KM. Sve je full pack i na telefonu je vec folija na ekranu i gel maska. Vecina raje sa foruma me zna licno i sta sam god prodavao bilo je mint stanje kako ja i tretiram svoju elektroniku.

    Moje licno misljenje je da ako vec odlucis kupit bas ovaj telefona da je logicnije dat 200 KM manje za isti uredaj nego u radnji.

    Moj broj telefona je: 062-238-891

    Pozz raji :smt006
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    U redu je to, ali telefon za kupca je koristen od onog dana kad je aktiviran. Sretno sa prodajom.
     
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel ti stima kakva zamjena ?
    Vracam se definitivno na iOS :)
     
  9. Neso

    Neso Komšija

    Update...

    Odgovarala bi mi i zamjena. Trebao mi mi jedan zenski laptop (crveni, rozi, bordo ili neka druga zenska boja) i da je u mint stanju. Znaci da je na oko sve pet :) zene su to djabe :D Specifikacije laptopa su totalno nebitne jer bi se uredjaj koristio samo za filmova i internet.

    Znaci neki zenski lapas uz doplatu.
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    Nova i zadnja cijena 650 KM
     
  11. Neso

    Neso Komšija

    Prodato, moze lock
     
Thread Status:
Not open for further replies.