PlayerUnknown's Battlegrounds

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzamilan, Jul 24, 2017.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa i ne baš. Velke pare vrte popularni strimeri. Marketing.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    https://prnt.sc/ieuaev

    Prvi jubilarni solo :D
    Covjeka nisam vidio, do ovog zadnjeg debila sto je ostao, kad se zona smanjila, nabacim 8x na AK, i zveknem ga 3x u glavu.
    Nisam neki loot imao, ak i thompson, vest 1, helmet 2, to bi bilo to :)=
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Congrats. Ja sam je ostavio da se hladi. Smorila me.
     
  6. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Zado sebi covjek da dodje u top gologuz :D Obavio, snimio, otiso u legendu :D
     
  8. Esh

    Esh HWB

  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Novi update, 29FPS.. perfect.

    [​IMG]

     
    donjapa likes this.
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Novi čit omogucava da pobjedis i ako nisi prisutan u igri.

    [​IMG]
     
    donjapa likes this.
  11. Esh

    Esh HWB

  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Kako me frajer skinu juce sa M416, s brda na brdo, 4x scope, no recoil, ja u autu bio. Smijesno.
     
  13. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Joj vidio sam taj roadmap i ono sto me uzbudilo je oficijelni API, napokon mozemo stats vadit iz igre bez glupih hackova i skripti.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Svakim pečom nekako igra postaje podložnija bugovima i hakovima, gomila nekih problema. Da'bogda oni ovo dovedu na nivo early access verzije. Gledam neki dan onaj hack gdje ostali postanu divovi da ih je lakse ubiti. Veci lik od aviona. Novi set čitova pa jedan od njih je da letis kao supermen. Ostatak su ovi banovi gdje su banovali vecinu komunitija greskom. Ne mogu ljudi igrati. A gdje su performanse i ostale pi*darije. Od verzije 1.0, i dan danas igra kreša ako kloknes malo grafu ili na nekim grafama ako je na defaultnim klokovima. To nema nigdje. A od svega se piše o glupom Emote System-u.

    Ima i zasicenja ali se meni poprilicno ogadila.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Bila su dva 1.6GB update-a. Jutros takodjer od par MB. Reko da probam..

    [​IMG]

    Izadjem kad..

    [​IMG]
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nails mislim da ni BF nisi heklao kao PUBG :)
     
    Sena likes this.
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ne mislim da sam dobar PUBG igrac zbog losih performansi. Teško je nišaniti. Skoro svaki 1v1 okrsaj u kući izgubim jer framerate spada na desetak kada pucam u zatvorenom. Aim nula bodova. Ako neko baci bombu na sprat, zbog efekata FPS pada na jednocifreni broj. Možeš me tada metlom ubit. A ima gomila lokacija gdje je FPS oko 30 ..i ako je livada. Dao bih ja na novu grafu da i sa boljim konfama nije slicno. Gornji FPS se popravi ali ovi server padovi su gotovo isti.
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    A i mrzi me dati pare na ovakvu igru kada vidim da BF1 leti http://www.mediafire.com/convkey/f58f/ffmmk1351yw5ooazg.jpg


    Valjda se nadje neko od vecih izdavaca pa napravi posten battle royal. Prica se da bi od Division 2 ubisoft mogao napraviti BR. 'Will see..
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam na checkout odustao od kupovine PUBG zbog tvoje kritike :)
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ne znam fakat ali ja sam i prije 1.0 imao dobar fps puno stabilniji i veći nego na early Access a i kod kolega se popravio. Grafa je bila 390ka AMD. Ti imaš GTX 660 jel tako? Ta grafa je izašla ima 5-6 god i ne možeš očekivati da ćeš imati pristojan fps pogotovo ne u ovakvoj igri koja nije poznata po optimizaciji tako da ti tu neće pomoći nijedan patch dok ne upgrejdas mašinu ili ovako ko ja sve batalis prodas i pupa hava :)
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Odustao zbog njegove kritike a igra je haman ubjedljivo najviše na forumu. Ne znam da sam ikad vidio da neko ima ovakav love-hate odnos sa igrom k'o što ima Nails sa pubg. Stalno pljuje po igri a stalno igra :D