Pomoć oko konfiguracije!

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Hello, Sep 20, 2005.

  1. iskusni

    iskusni Komšija

    @nani
    što se tiče Fear-a sa dodatni modanjem i optimiziranjem sistema a naročito grafu na tom sistemu FEAR će letiti na max detaljima na 10x7 rezi
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    a btw nema sanse da 6600GT izgura dvije godine kako treba. godina dana max. a poslije toga 800x600 @ low ili med. details, buduci da je vec na vidiku unified shader arhitektura.
     
  3. iskusni

    iskusni Komšija

    jedno pitanje iron:
    jesi li pogledao na guru3d.com kakve rezultate ljudi postižu sa GF6600GT
    rezultati budu negdje između obične 6800 i 6800 GT
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    i sad ja trebam biti impresioniran jel' da? das 400KM za nesto sto te vise nece sluziti kako treba za godinu dana. mislis da moja 9700PRO gura Doom3 u 1024 @ high details sa bruku frejmova? ni blizu, a kupljena je prije vise od 2 god po cijeni od 500KM. vec godinu dana moram smanjivati detalje i sjenke.
     
  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Pa šta ako moraš? Važno je igrati bez trzanja.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako cu igrati u 640x480 nakon 2-3 god. neka hvala - imam konzole na kojim su igre samo graficki s vremenom bolje, a ne obrnuto kao kod PC-a. i to gotovo uvijek u 60fps-a.
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    neko voli da igra na kompu, neko na konzolama, ja licno ne gotivim konzole nikako i meni je to glupost :s

    Bar meni nece biti nikada bolje igrati lupam, AoE, COD, UT na nekoj konzoli (iako sumnjam i da ih ima na istim :D ) Jednostavno, ne ide :D

    a ako neko voli da sjedi ispred TV-a i suta PES ili FIFA ima fino TV OUT i dzojstik isti kao na PS-u :D pa nek suta do mile volje, onda malo sjedne pogeda koji DVD/DivX, malo surfa netom, onda se zeza u Photoshopu, chata sa ljudima, posjecuje forume, a sve sa istog hepeka :D:D

    Mogu oni sad praviti multi ovo ono konzole, ipak jedan je PC :D 8)


    Jesil siguran od svega sto si nabrojaso samo ne moze Photoshop na konzolama sve ostalo leeeeeti....
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ali zato ja imam 1000EUR vise u dzepu naspram onoga ko koristi PC za sve. :mrgreen:
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    jel to doslo da se gleda u 1000 eura :D:D:D:D


    ma opet je bolji komp, da nije ne bi ni bio skuplji :D
     
  10. monK

    monK Komšija

    Moj recept:

    - PC za ozbiljne stvari plus surfanje po netu i još neke zezancije (znači nešto bolja mašina od ove koju sad imam)

    - konzola za igranje

    Već sad sam skupio za PC igre koje mogu pokrenuti bez problema a koje mi mogu trajati godinama, isto je i sa ozbiljnim programima...

    Samo se nadam da će naredne Total War strategije biti moguće igrati na Play Stationu.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma strategije na PS-u su glupost! To je isto ko da ja na mobu igram strategiju (probo jednom, fakat bezveze) :D

    to komplikacija kolega nije losa :D
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    zivi bili pa vidjeli sta ce biti sa PS3 po tom pitanju.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma priznaj da je sa onim gamepadom bezzeze igrati RTS FPS

    a sumnjam da ce biti mis na PS3-u
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pogresno sumnjas. i tastatura i mish ce se moci 100% iskoristavati u igrama (za razliku od X360 gdje ces moci koristiti tast. samo za kucanje texta).
    bez uvrede, ali fakat moras biti glup da se ne mozes navici na igranje FPS-ova na gamepadu (za strategije ok).
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Kleru mouse je postojao i na PSone konzoli.
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    1. nje kler nego KULER :D

    :D

    ma hebo taj mis :D

    a IM, mislim, priznaj da je ipak mnoogo bolje igrati na PC UT nego na PS-u

    kombinacija tast-mis je mnogo bolja od gamepad-a!

    P.S. Nisam ja glup :( :oops: :cry:


    :D :D :D :D :D :D
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako se nikako ne mozes navici na igranje FPS-ova na gamepadu i postizanje dobrih rezultata na istom, zao mi je ali moram konstatovati drugacije...
    ako mislis da te raja znaju kao kuler onda dodaj "u" iza "q" jer u protivnom se cita "kler". a sto se tice gamepada vs. mish i tastatura, meni je svejedno jer odlicno igram s bilo kojom kombinacijom. :smt002
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    haj sad, to za gamepad i misa i tast je do individue, nikad nisam volio isti, citav zivot igram na tast, i nekako mi je najlakse, probao par puta gampad, ne ide, meni ne odgovara,

    a ovo Qler, pa to je valjda igra rijeci, nije ni trebalo biti ispravno napisano :D

    citaj slovo po slovo Q L E R :D:D:D:D
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    svejedno je "kler" a ne "kuler" kako god. :mrgreen:
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    U redu postivat cu.......

    .............
    .........
    ....
    ..
    .

    Kleru
    :mrgreen: