Procjena

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Sena, Apr 4, 2011.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pozdrav sta mislite koliko mogu uzeti za koristen ps3 slim 120gb sa 20 igara , 6 br filmova,pozlaceni hdmi kabal,jedan sixaxis,Br daljiniski.
     
  2. gilla

    gilla Aktivista

    Navedi igre pa nešto procjenimo, ima velike razlike ako tu kolekciju čine pes 08, fifa 08 koje nisu više od 15KM ili npr, RDR, gow i sl.
    Kao i br filmove?
    Ima li ti garanciju plej?
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Nema garanciju.Igre Su cod WaW,COd mw2,GTA4,MGS4,GT5 collector edition,Nfs Shift,RE5,Infamous,StarWars Force unleashed,Gt5 prologue,Uncharted1 i 2, Red faction Gueirilla,Resistance 1 i 2 , Killzone 2 ,Bad company ,Assassisn Creed 2,Endwar,Bioshock ja mislim da su to sve.Filmovi su :The patriot,Ghost Raider,Black Hawk Down,Stealth,Tears of the sun i SWAT.Hdmi kabal je od sony-a.Jeli moze barem 600km
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    S tim igrama bi trebao i više dobiti, makar koliko sam ja upratio ;)
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jedino da nadje nekoga kome je bas bitno online igranje :D
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Prodaj konzolu bez igara ili sa 2-3 slabije, a ostale pojedinacno, proci ces daleko bolje jer imas tu sve ponajbolje naslove...
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ok hvala puno iako sam ja samo ovako da vidim koliko vrijedi jos cu se ja malo da prekontam dali da prodam ili ne.
     
  8. gilla

    gilla Aktivista

    Kakvih ba 600. Pa same plejke kao tvoja idu po 500KM, evo neka bude 400,450, opet je malo. Same igre vrijede barem cc 650KM tako da dobro razmisli. Lično imam 13,14 ovih naslova a ostale me baš i ne zanimaju ili sam ih igrao inače bih ti pazario.

    - stavi sve skupa pa probaj, ja ne bih išao ispod milje pa taman da ne ode. To je cc 30Km po igri( neke više neke manje) 400 plej, filmovi i ostalo gratis. IMaj na umu da 15 ovih igara ima besplatan online praktično da potencijalni kupac bude miran dugo vremena. A vjeruj da se lagano navuče, od coda to gt5 mp. Danas imati platformu bez online komponente je svetogrđe.
    - probaj kod ovih što se time bave da im prodaš zajedno igre
    - prodaj sam plej a ostalo stavi po oglasima. Kako našim tako ebayom, evo sad možeš primati keš i u BiH :D .

    - ako možeš stavi oglas na Hrvatske sajtove, otići će to za čas. Pofino su odmakli od nas u pogledu originalnog softwera.
     
  9. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Jel ovo fakat? Preko paypala?
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Aha