program za snimanje videa tokom igranja

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by kolinsb, Nov 4, 2009.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    zanima me da li ima takav program, da snimam dok igram cod4, cod5 ili neku drugu igru. mogu snimiti demo u samoj igri, i to je ok. ali ja hocu .avi ili tako nesto. pokusao sam pustiti demo i pokrenuti camstasia ali kao rezultat dobijem samo crn ekran. isto to dobijem i sa SnagIt-om. sta je rjesenje?
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Snimis demo, uklonis HUD u opcijama, upalis Fraps i snimas.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Probaj Desktop Activity Recorder
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ajjjj fraps, kako se njega nisam sjetio :D rijetko ga koristim, posto mi rusi cod4, tako da sam ga smetno s uma skroz :D thanks ;) :smt006
     
  5. wudu

    wudu Aktivista

    Probaj BB FlashBack. Ja sam ga u par navrata koristio, i veoma je dobar.

    Pozz :)
     
  6. extibo

    extibo Komšija

  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li ima jos neka alternativa pored pomenutih programa ? Fraps snima smao 30 sec, BB FlashBack nije freea a Desktop Activity Recorder mi pravi uzasansnimak.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Spominjao se u Xfire u Battlefield temi.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Xfire mi dodje kao neka aplikacija za razmjenu videa ili skrin šotova. Drugo, nije mi registrovaop igru koju zelim, ne radi mi tools. Vjerovatno trazi registraciju sto mi se ni sa tim ne zeza. Ako bude jedini onda cu probati sa njim.

    A pokusat cu proguglati kakvu drugu aplikaciju.
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koju ti nije registrovao igru, idi u opcije pa neinstalirane igre pa je ubaci.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije registrovao Live For Speed.
     
  12. Mujka

    Mujka Komšija

  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ahh.. nema je.

    [​IMG]

    A i da je na listi, da je pokrfenem.. ne znam kak oda snimim video jer nemam pristup opcijama.
     
  14. Mujka

    Mujka Komšija

  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Brze bi se reg nego sto je uzeo screen i posto na forum :roll:
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisma znao da je registracija bitna za pristup opcijama. Dodao sam igru, pokreno i snima nekako. Ok.. mada nisam puno cackao po settingsu za bolji kvalitet nego mi se program ne svidja sa tim nekim online-MSN-čat mogucnostima i to sto salje online sadrzaj pa cu ga upotrebiti kada budem radio video a morat cu traziti nesto drugo ili ove CamStudio/Desktop Activity Recorder podesiti kako treba. Gglajuci sam dosao do clanaka iz 2007 ali nisam nasao pogodan program. Makar sto se tice Free aplikacija.

    Hvala na pomoci.
     
  17. Mujka

    Mujka Komšija

  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Da.. sada sam detaljno procitao. Da "štrigiram" upload kvadratic ako hocu da ga posaljem.
     
  19. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Moze li se xfire konektovat na msn / gtalk ?
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ne kontam čemu komplikacije? ako ste ikad probali online gaming onda je xfire must have. nudi sve što vam je potrebno za multiplay.