program za snimanje videa tokom igranja

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by kolinsb, Nov 4, 2009.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Eto ja igram sto u lanu sto online zadnjih 15 godina, i jos mi nije trebao xfire :p
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    xfire star 8 godina :smt003
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Nece xfire da mi snima. Postavljao sma razlicite komande za video, mjenjao folder lokaciju, instalirao program po drugi put, restartovao komp.. i nista. Kada kliknem komqandu nista se ne desava a kada izadjem iz igre nema one poruke za upload ili sta vec. Video jednostvano ne snima.

    Zna li neko do cega bi moglo biti ? Uredno je prepoznao igre.

    Wiin64 Pro
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Probao u vise igara?
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Probao ali nije radilo. Onda probam na LFS koja nije na listi pa sam je rucno dodao. Na njoj radi ok. Tako da manuelno dodao putanju igrfe i onda je proradilo.
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hmmm a da ga pokrenes kao Administrator, ako koristis W7?
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Prijavlejn sam kao administrator. Moze biti da je neki bug jer sam prvo mislio da je prob u lokaciji. Onda sam lokaciju stavio manuelnu i Combat Arms je proradio. Medjutim, ostale igre ne rade. Probao sam i window mod i fullscreen ali nista.

    Kontao sam da ne moze svaka kombinacija tipki ali sma primjetio da se ne pojavljuje onaj prozorčić gdje je naznaceno da je xfire pokrenut.

    Konkretno mi je trebalo za Combat Arms tak oda to sada radi.
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    ZAsto jedostavno ne instaliras FRAPS i i sa njim snimaj.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Fraps se placa.. hehe. Je' fraps najbolji ali i xfire super radi.