Q:konfiguracija

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Stihoklepac, Jul 25, 2006.

  1. starac

    starac Novi član

    Meni da neko sklapa računar!! Nema šanse :)
     
  2. lifechooser

    lifechooser Aktivista

    Eh...moj lijepi PIII, klokovan na 733 MHz (ovdje se valjda slažem sa nihadom)....a ja debil ko fol da idem sa vremenom....pih :mrgreen:

    Fakat, hardware je otišao u (tamo dole), sve ko fol napucano a ustvari jedan veliki balon od sapunice, lijepo, šareno i - prazno!
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Hvala na podrsci
    :wink:
    U brand name mashine sam prestao da vjerujem kad sam na faxu vidio sistem administratora kako tegli treci put "ibm-a" na servis
    ;)
     
  4. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    de ti meni reci koliko je taj tvoj jaran u stanju da izvali za grafulju
    meni su ispale neke varijante da uzmem sebi quadro 4500 pojeftino pa bi mozda ovu svoju fire gl 7350 dao za istu cijenu koju sam je platio...karta je nova i ima garanciju 3 god
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    javim ti za 15 dana covjek je trenutno na odmoru (nedostupan)
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ok ljudi back on the subject
    limit za kuciste je 3500km ima li ko ideja sta da se nabaci ;)
    Covjek sad ima p4 630 2x512mb ddr 200gb sata i x600xt grafulju.
    Vrti samo cad i pretpostavljam da ce htjeti vidjeti realna ubrzanja.
    znaci conroe 2 gb rama 2x 350gb sata 2 asus deluxe ploca kuciste vjerovatno kandalf e sad koliko cijenis firegl dabre? :mrgreen:
     
  7. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    sorry...nista fire gl...neda mi se zajebavat s ponovnom kupovinom
    i kad bi je uzeo po ovoj cijeni(1560$) nebi mu ni za conroe-a ostalo
    mozemo se dogovorit za kandalfa...samo da ga se rijesim........kuciste je fakat extra, ali je ko dvosoban stan...280KM
    imam i raptor 74.6 gb....ima garancije jos par mjeseci...300KM...moze oboje za 550Km
    najbolje bi mu bio da te 3500 ulozi u proc+memorija+hdd....tako ce jedino osjetiti ubrzanje sto se tice cad-a....grafulja u brzini vrlo malo udjela ima
    ako ce mu komp sluziti samo za cad onda ce i u penziju otic a nece napunit 2x 350gb :D

    imas na pp prijedlog za konfu pa ako mu odgovara
     
  8. Ante

    Ante Aktivista

    Sta cemu kandalf, nek uzme neki Coolermaster ( Centurion 5 naprimjer). Zmaj, dobro izgleda, ima sprijeda gore mjesto za ventilaciju.
    I 3 put je jeftiniji.

    slike