Sony PlayStation 4 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 21, 2013.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Postoji li hdmi 2.0a kablo, pitam zbog hdr-a?
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Thx
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Al ubodose zvuk ovog M6

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Necu da se hajpam, ali igra obecava za sada.
     
  6. sumeir

    sumeir Komšija

    Molim za savjet

    Uplatio 3 mjeseca za američki PS store prošle godine u avgustu platio 49 Km . Nisam ga nikad ni aktivirao. Dali vrijedi još ta uplata ?

    Ako vrijedi rado ću je prodati nekome sa foruma.Dogovorili bi se za cijenu

    Znači prodaja bi išla striktno "na obraz"

    Pošaljem broj, proba, i ako radi ide uplata, ako ne nikom ništa.

    Naravno samo starim članovima foruma ili preporuka od starog člana foruma za nekog drugog lika.

    Hvala.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jel mislis na PS plus? Pa trebalo bi negdje da pise 'rok trajanja' koda. Jesi'l dobio konfirmacijski mail?

    KAda se kupi kartica sa PS plus pretplatom, ili PS kreditom, mislim da je tim karticama 'rok trajanja' 10 godina. Ali nisam siguran za digitalni kod.
     
  8. sumeir

    sumeir Komšija

    Jeste PS plus.

    Kupio sam kod nas tj u BBI-u Nema datuma kada ističe.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Onda je najvjerovatnije trajanje roka tog koda 10 godina.
     
  10. sumeir

    sumeir Komšija

    Znači mogu ga staviti u oglas na forum :)

    Hvala
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da ti mogu iz iskustva potvrditi to, ne mogu na zalost. Jer obicno sam sve do sada kodove ono u par dana aktivirao. A Sony nigdje nije napismeno tacno definisao koliko te kartice imaju rok trajanja. Neko kaze 1 godina, neko kaze do 10 godina. Ali uglavnom nije ispod 1 godine 100%.

    Evo sta sam nasao da drugi korisnici kazu o tom pitanju:
    "Dec 24, 2013
    I just had an online chat session with a playstation rep to ask the same thing. She verified that the codes will expire 10 yrs from the date they were created. My card was created Sept 9, 2013 and the code has an expiry of Sept 9, 2023.

    Also, PS+ memberships are stackable as well. So you can purchase (2) 12 month memberships and use the codes right away and it'll be stacked for 24 months."
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  13. Vedo

    Vedo Moderator

  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ovaj put sam se prijavio sa par racuna. Nadam se da ce na jedan leci beta code.
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    I ja se prijavio, vidjet ćemo.
     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Da li je neko pokušavao naštimati PLAYSTATION REMOTE? Konekcija mi je 80/6 Tel, i imam UBE ruter. Kvaliteta je bezveze, i laga dosta.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Finally
    Imam love sada, moze preporuka za neki volan za ps4 konkretno za project cars i gt sport, ne mora biti nesto uber kao sto vedo ima, bitno da ima mijenjac i da nije fusher i neka stolica, isto sto jeftinije.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Thrustmaster T300 ganjaj, ja ispod ne bi.

    THRUSTMASTER T300 Ferrari Integral Racing Wheel (900 KM)
    http://www.olx.ba/r/20076117/32097

    A ako si knap onda ganjaj T150, bolji je i od Logitech G29 (logitech volani imaju ogroman center deadzone pa kad vozis pravo nema nikakvog force feedbacka).

    I zaboravi project Cars, to je za malu raju (ocajan handling, auta skacu i fizika je generalno nula), vec skini Assetto Corsa + Porsche DLCove i uzivaj.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da ali g29 550km. A poznavajući senu ovo ide u oglase za mjesec kada mu dosadi nakon par vožnji, tako da je možda bolja kupnja. Ako mu nije žao love onda T300 svakako

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk