Sta sanjate?

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Nov 24, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    meni se nekoliko puta desilo da nadjem rjesenje za igru u snu. dignem se, zapisem rjesenje na papir i onda sutra predjem. i meni su se ti flashevi u okolini desavali ali kasnije bude smijesno. nisam spavao, ali se neke stvari utisnu u retinu ili radno pamcenje, pa prilikom nesvjesne reminiscencije dozivljavas te "lude" stvari.
     
  2. zilo

    zilo Komšija

    Npr.kad neki predmet moram da odgovaram najlakse se nauci kada citam pred spavanje.Ujutru ustanem sve znam :D ,vjerovatno se pristigle informacije i podatci ''obradjuju'' u snu.
     
  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Jednostavan odgovor: Skoro da i ne sanjam ništa :D
     
  4. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    cccc
    Kazu ko prica u snu cesto se ne sjeca svojih snova - to je kod mene problem. U internatu su me kolege zezale za ovo, kazu da se sav ispricam u snu o svemu i svacemu. Nekad se probudim (probude me) a oni oko mene pitaju me sta mi je. To mi zenasada veli... ne sjecam se snova bas najbolje :'(

    EDIT: sulu je spomenuo mokre snove, imao sam (i dalje imam ali se ne nalazimo jer studira vani) druga koji je svrsio od NFS igrice :) od uzbudjenja cccc. Kako je to moguce :). bili smo zajedno u nekom game klubu kad mi je rekao da mu se to desilo :O
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    nekad u ratu kad sam dobio prvi tetris nakon jedno heftu drndanja istog poceo sam halucinirati i po bijelim zidovima vidjeti kombinacije slaganja....

    sto se tice sna najnebulozniji je onaj kad vozim motor 300km/h (aka ghost rider) i spucam u izlog nakog butika ono ustanem i skontam da nema dobrog razloga zasto sam ziv al kad sam vec tu da odem na chewape preko puta...
    ...san je imao los kraj nisu imali jogurta ...
     
  6. [tota]

    [tota] Aktivista

    Aj prica crazy...
    Sta pricaju g33kovi :D Moracu se i ja sjetiti necega pa napisati
     
  7. n1dal

    n1dal Aktivista

    lol ...znao sam da ima l00dih ,ali ovoliko :mrgreen:

    Ma najjaci san je kada sam sanjao da kupim pare (kroz neki tunel)...nisam ni sam znao koliko sam pokupio...ono drago mi ...kad zvoni alarm u skolu :mrgreen: :mrgreen:
     
  8. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ja kad sanjam nesto sutra se i nesjecam niceg samo se nako "korz maglu" sjecam isjecaka (poneki insert) :smt015