Preporuka za bluetooth zvučnike

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by sumeir, May 8, 2017.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

    Pozdrav

    Kontam sebi uzeti neke bluetooth zvučnike ali ne znam na šta trebam obratiti pažnju. Uglavnom tražim nešto preko čega mogu slušati audio sadržaj i da se ugasi nakon određenog vremena. Većinom bi ga koristio pred spavanej. Znači nebi preko telefona puštao sadžaj već bi išlo sa SD kartice.

    Ovo dvoje mi izgleda najbliže onome što tražim

    ZEALOT S7 Wireless Bluetooth Speakers

    https://www.amazon.com/ZEALOT-Bluetooth ... h+Speakers

    Anker Premium Stereo Bluetooth 4.0 Speaker

    https://www.amazon.com/dp/B0107WH8Q4/re ... B01N1TYFWC

    Znači...

    Nisam "vičan" ovome tako da može i nešto drugo za potrebu koju sam naveo.

    Hvala .
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ukucaj "best bluetooth speakers under 50 dolars" na google i izbaciti ce ti raznih testova
    tako ces najbolje odabrati model koji valja ,da ne lutas ovako okolo
     
  3. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Flossy Carter na YT ima nekoliko video recenzija i poredjenja bluetooth zvucnika, pa pogledaj.
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Harman kardon mini zna bit na snizenju cesto, cijena je slicna ovima sto ti gledas.
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

  6. sumeir

    sumeir Komšija

    Uzeo ovaj "hepek" ljetos

    Ispunio sva očekivanja

    Ima micro SD slot i FM radio i dobar zvuk obzirom da uređaj ima jedan zvučnik. Slot za SD Karticu je super za direktno reproduciranje audio sadržaja, bez potrebe da se "upari" preko BT sa telefonom.
    Može se koristiti i za prjem poziva.

    Cijena 23 €

    Preporuka.

    [​IMG]
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja kupio onaj Xiaomi okrugli, super zadovoljan

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  8. Neso

    Neso Komšija

    Uzeo jaran prije koji dan Bose Sound Touch 30 Series III, polovan za 230$(nov je oko 500$ na Amazon). Ja ne znam da li sam ikad u zivotu cuo toliku glasnocu, dubinu basa, cistocu zvuka, upakovanu u nesto onako malo... Kad coek' pusti par pjesama ja sam se zijanio, nisam mogao da vjerujem kako svira. Da nisam nedavno uzeo ove moje Logitech, tacno bi kupio... Taman za nekog ko ne voli puno skula po kuci a da je jako i za derneka :)
    [​IMG]

     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jebi ga ja sam svoj platio 10 puta manje :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nema zajebancije kad je Bose u pitanju. Svaki njihov proizvod mora valjat, pa tako i taj. Naravno da ima boljih i da su preskupi za ono sto nude, ali s njima nema greske. Volkswagen audio tehnike.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Valjda Peugeot audio tehnike :D
     
  12. adsubzero

    adsubzero Komšija

    VW audio tehnike? :D
     
  13. Neso

    Neso Komšija

    [​IMG]

    Ja imam ove Bose Sound True slusice. Vec 4 godine ih koristim, ali konstakntno... Jedino sto su se fizicki malo ofucale, medjutim zvuk je identican, kao i prvog dana kad sam ih kupio. Svaka cast za Bose!