Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Gleda žensku odbojku na pijesku, kad gleda žene, da barem gleda prave :D
     
  2. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Postoji razlika izmedju simpatisati neki klub i navijati, ali dzaba duducima objašnjavati koji nisu kako treba ni ošutali loptu, u životu bili na stadionu toliko puta da se na prste može prebrojati ali znaju grupno nekog prozivati, jer samo tako i znaju i smiju.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jel i tvoj dedo za Manchu navijao od malih nogu? Posto si ti navijac, pa tvojom logikom pretpostavljam da jeste.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Malo da quote-am tvoje postove kako si se nervirao na to sto smo te prozivali simpatizerom a ti navaljivao da si navijac Manchestera :) Sam sebi kontru udaras sad.

    A onda odbrana krece kad ti je receno da si samo simpatizer:
    https://forum.hardwarebase.net/index.php?threads/sport-internacionalni.14935/page-450#post-395137

    Ima toga jos, ukucaj "navijac" i pretrazi svoje postove, dobro ces se ismijati na ovaj svoj novi post :D
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    On prozvao covjeka prvi i sad se nasao uvrijedjen haha
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ja ne znam da li se u tvom selu uči čitati s razumijevanjem, ako pročitaš post iznad kako treba, shvatićeš da si ispao glup.

    Što se tiče pisanja, ne pišem ja zbog rezultata, općenito pišem slabo po forumu jer imam pametnija posla za razliku od palamuđenja i prosipanja priča o velikim navijačima Reala iz Bosne.
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Logicno, njegovi potomci su zivjeli pored Old Traforda, pa se moze nazivati navijacem. Tacnije prije par godina jeste, sad nesto okrece pricu, mozda ipak dedo nije zivio tamo...
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Selvine ako su tvoji postovi i razmišljanja ostali isti te godine kada su ti postovi napisani i danas, onda se ne razvijaš mentalno kao što bi trebao i zaostao si.

    Pelikan, ja nikog lično nisam prozvao, ako se ko našao uvrijeđen to je do njeg.
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Hahaha, ja bih umjesto tebe odradio logout da mogu :D
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sparina, a dug post :D Nisi nikog direktno, ti si sve odjednom da se niko ne osjeca iskljucen :D
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Da li je realno da toliko dangubiš i nemaš pametnija posla od preturanja historije foruma. Ja bih se zabrinuo za sebe i smatrao se parazitom.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Pa kljucnu rijec "navijac" kad ukucas, jedino ti na forumu budes u rezultatima :D Ja tebe nigdje ne vrijedjam, a ti ne popustas haman... Nije to lijepo i kulturno, ali eto, ako ti mislis da jeste nastavi.
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Nije lijepo i kulturno grupno nekog prozivati što nije stran slučaj ovdje, najmanje se piše o hardveru i IT a kad treba se palamuditi onda je druga prica. Ja sto sam prozvao cirkusante koji se sa 30 godina i kusur i guzici pale na postove kad neko nesto napise protiv Reala je jedno, a drugo moji postovi kao tinejdzera. Ako nije smijesno javljati se odma i braniti klub iz Spanije tako srcano onda ne znam sta je.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa ja, uredu je kad ti prozivas, a kad se tebe proziva nije uredu. Sasvim logicno.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    A jojj, kako sam smetnuo tu nasu diakusiju kad sam ga prozvao simpatizerom a on na sve nacine pokusavao pravdat da nije. Te nakav Bajernov navijac iz Bosne, te ovo te ono. Bahahahaha

    A vidis @anatomic ja sam vec i tad bio simpatizer. Znaci puno brze se od tebe mentalno razvijam, jer tebi trebalo Bogami podugo da dodjes do tacke na kojoj sam ja odavno. ;)

    Cuj nije nikog prozvao, a komentarisao nakon mog i Selvinovog komentara sa: Dedo im garant za Real navijao.

    :D
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pa glupo bi bilo da se nisi razvio brze kad si stariji bruku godina.
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ne prozivam se ja nego postovi od prije bruku godina dok sam bio mladji haos sta ti nije jasno? Hocemo li sada za sve zivo roviti forum i prozivati svakog za sve sto je izjavio prije 5god? To je tvoje rjesenje?
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne znam sta tebi nije jasno. Ti si prozvao odredjenje navijace kroz zezanciju, uzvratilo se i tebi i ti se onda zapalio. Spavaj do iftara.
     
  19. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    De malo on topic, Emery Unai u Arsenalu ba, docekah i da Wenger ode :)

    Sent from my 6055K using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    izgleda da i Conte ide iz Chelsea, a Sarri iz Napolija uskace.

    nisam nikako za to, ali sta je tu je.

    Sent from my E6653 using Tapatalk