Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ne vidjeh da postoji tema vezana za eng. ligu.

    Kakva tekma nocas na Emiratesu, ovo se samo moze vidjeti u derbijima sjevernog londona. Bentley zabio golcinu sa 40tak metara.
    Zatim Arsenal okrenuo na 4-2, vodio do 89 min, a onda dva gola Spursa (Jenas i Lennon) za 4-4.

    Prosto nevjerovatna utakmica.

    Jest da sam topnik, al svaka cast Tottenhamu, na dobroj partiji.
     
  2. Hansel

    Hansel Komšija

    Re: Engleski premiership

    Tottenham pada kod outsider-a a odigraju dobro protiv većih ekipa. Nije im prvi put. U početku lige svi su ih gazili i kod kuće i u gostima i onda protiv Chelse-a u gostima odigraju 1:1. Baš su mi nedefinisana ekipa.
     
  3. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Re: Engleski premiership

    ne pratim bas pretjerano englesku ligu, ali sam se zijanio jucerasnjem rezultatu

    prebacim na utakmicu, vidim skoro kraj, Arsenal vodi 4:2, kontam ovdje sve rijeseno i prebacujem kanal...
    nesto kasnije gledam Eurosport, i pregled utakmica, i vidim rezultat 4:4 :D
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    Re: Engleski premiership

    Jedno se zasigurno moze konstatirati, golmani su KITEEEEEEEEE! ( mislim za sinocnu utkamicu )

    EDIT: komentator je lood :)
     
  5. sumeir

    sumeir Komšija

    Re: Engleski premiership

    Dobar gol ali je lik zapeo Pentli pa Pentli :smt005 to kad u Arapskom nema P pa cesto B izgovarju kao P a P kao B Da ne ostanete uskraćeni šta je kazao komentator zanči od 30 sekunde na videu, ovako nekako to ide
    :smt005
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Re: Engleski premiership

    Nema vise videa :(
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: Engleski premiership


    LOL, zahvaljujem na prevodu.

    Zao mi je sto ukinuse video, extra je bio.
     
  8. sumeir

    sumeir Komšija

    Re: Engleski premiership

    Taman k'o da sam znao.
     
  9. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Re: Engleski premiership

    Pa nakon sto su urucili otkaz Juande Ramosu, osvojili su 4 boda (trenutno imaju 6). Harry Redknapp healer svih healera :D A bilo je za ocekivati dobru tekmu, ipak je to North London derby

    Btw BBC Sport Player Rater man of the match: Robin van Persie :roll:
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Engleski premiership

    Nisam dugo vidio gorih odbrana kao sinoć . Po igri se vidi sto je Tottenham zadnji na tabeli . Ne povezano nigdje veze , gura onog rusa u napad a najbolji strijelac ekipe na klupi . Golovi zahvaljujuci Arsenalovom golmanu , i fakat mi vec dugo nije jasno zasto ne kupe kakvog pristojnog golmana ( isto Barca ). Tottenham uvijek ima velike ambicije i dignu hype , a uvijek prodaju ključne igrače ( Berba , Keane , Carrick , Teddy , Campbell and so on ... )
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: Engleski premiership

    Njima je Berbatov bio pola ekipe. Samo malo njega posmatrajte na utakmici, čovjek ima nevjerovatno inteligentno kretanje (ako se tako može nazvati), tehniku i završnicu. Keane mu je bio podrška. Dva glavna čovjeka su prodali i to je razlog zadnje pozicije, te normalno da je Ramos kriv što je dopustio bukvalno u zadnje minute njihovu prodaju. Tottenhamu treba ultra klasa u špicu, napadači tipa Nisterloya, Eto'a, Drogbe.... Kada to riješe, mogu se nadati boljem plasmanu.
     
  12. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Engleski premiership

    Hocemo sad za svaki sport i svaku ligu imati temu? Ova ide pod int. sport, i to neka bude zadnja.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zasto da ne. Najbolje bi bio podforum Sport, tako da nebi bilo ovakvih dilema. Nije li malo neprakticno imati zbrljanu temu za sve internacionalne sportove? Onda i F1 i NBA ukini i natakari ih ovdje. Sve je to int sport.
     
  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Zato sto je ovo IT forum, i iako neka tema prodje pod generalnu, necemo sad za svaku ligu praviti temu. Imas dovoljno sajtova i foruma tematskih vezanih za tu oblast, pa izvoli.
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Engleski premiership

    ma odbrana im je truba isto .
     
  16. Hansel

    Hansel Komšija

    Re: Engleski premiership

    Možda baš i nije ciljani predmet ove teme, ali ipak se tiče teme. Interesantna stvar, pa sam je htio prenijeti i vama.

    Ovaj se lik jednostavno ne može smiriti. On jeste dobar fudbaler, ali kao ličnost, radi se o jednom veoma drskom i primitivnom čovjeku.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    dobar fudbaler,sta jest jest.kad se sjetim njegovog niza od haman godinu i vise dana bez gola,odma se sjetim kolko je dobar...
     
  18. Hansel

    Hansel Komšija

    Nije on jedno vrijeme ni bio u stalnom početnom sastavu. Ali da je dobar, jeste. Možda se pronađe u nekom drugom klubu.
     
  19. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    nece se on vise nigdje pronaci..barem ne u nekom ozbiljnom klubu

    njega treba samo u neki provincijski klub
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker